Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 5. srpna 2020
logo

Interaktivní výstava ve Futurum Kolín

Celkem 5 unikátních exponátů, které se mohou stát netradiční pomůckou při výuce informatiky nebo fyziky přináší interaktivní výstava, kterou pro Vás připravilo OC Futurum Kolín.

Interaktivní výstava ve Futurum Kolín
Foto: Redakce OK
 
Publikováno: 7.3.2020 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Výstava se koná v obchodním centru od 21. března do 3. dubna a přístupna bude vždy od 10 do 20 hodin.

Výstava seznámí děti se světem virtuální reality i s nejmodernější technikou. Virtuální realitu mohou návštěvníci pozorovat s brýlemi HTC Vive, k dispozici bude i simulátor Augmentované reality, který účastníkům nabídne unikátní možnost „dotknout“ se pravěkých dinosaurů, nebo zvířat žijících v dálné Arktidě.

Zájemci si dále budou moci vyzkoušet jaké to je, když po nich obraz obkreslí robotická ruka, kdy tento exponát jednoduše představuje možnosti současné technologie a budoucí uplatnění robotů v odvětvích, které zatím náleží pouze lidem. Chytrý robot SANBOT zase může reagovat na vaše příkazy v anglickém jazyce a stává se tak zajímavou pomůckou při výuce anglického jazyka pro nejmenší.

Posledním exponátem výstavy je Největší přepínačová kostka na světě, která je osazena téměř 9 000 přepínači se světelnými diodami, což umožňuje vytvářet různobarevné obrazce. Svými rozměry se jedná o světově nejrozsáhlejší interaktivní dílo sestavené z elektrických přepínačů.

Dopolední hodiny vyhradilo OC Futurum Kolín především školám a školkám. Děti a žáci si tak pod dohledem proškoleného personálu budou moci vyzkoušet všechny vystavené exponáty.  Školy a školky si mohou rezervovat termín přímo přes marketingové oddělení OC Futurum Kolín na telefonu +420 725 717 788 nebo prostřednictvím e-mailu: d.cabicarova@cpipg.com.

Více informací o výstavě, na kterou je vstup zdarma, najdete na webových stránkách www.futurumkolin.cz

Autor článku: Redakce OK
Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidiKoronavirus nás nepoložil a jedeme dál!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM