Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 2. července 2020
logo

Invaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra Futurum

Invaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra Futurum
Foto: TZ
 
Publikováno: 11.8.2017 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Křik obřích ještěrů se rozléhá prostory kolínského obchodního centra Futurum. Zelenooký ještěr otáčí hlavu za kolemjdoucími a ukazuje jim své hrůzostrašně vyhlížející čelisti, přesto se panický úprk lidí nekoná. Dinosauři, kteří se tu od 1. srpna na čas zabydleli, jsou krotcí a někteří se nechají i pohladit a dokonce děti ochotně svezou na svém hřbetě.

    Milovníci dávné historie mají v OC Futurum Kolín příležitost seznámit se s různými druhy dávno vyhynulých velikánů od Baryonyxe, přes Stegosaura až po Triceratopse. „Jednotlivé exponáty jsou vyvedeny v živých barvách a předvádějí simulovaný pohyb zvířete včetně doprovodných zvuků! Těšit se můžete například na Ornitholesta hlídajícího hnízdo s vajíčky, Tyrannosaura Rexe, i se zobrazením jeho kostry pro komplexnější představu stavby těla těchto živočichů, a mnoho dalšího…,“ zve k návštěvě jedinečné expozice Ing. Petr Bidzilia, marketingový koordinátor obchodního centra Futurum Kolín. Zájemci si na závěr mohou zahrát na opravdové paleontology a pokusit se najít kousek kostry dinosaura na zdejším paleontologickém nalezišti.

    Mimořádnou příležitost nahlédnout do života prehistorických ještěrů mají návštěvníci obchodního centra Futurum v Kolíně ještě do 30. srpna. Nenechte si ji ujít. 

FotogalerieInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra FuturumInvaze obřích ještěrů do kolínského obchodního centra Futurum
Autor článku: PR, autor fotogalerie: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidiKoronavirus nás nepoložil a jedeme dál!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM