Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 2. července 2020
logo

Výherkyní hlavní ceny při Night Shoppingu v OC Futurum Kolín se stala Radana Topinková z Kolína

Nákupy se speciálními slevami, bohatý zábavný program se známými osobnostmi, tanec, muzikálové melodie, soutěže o hodnotné ceny, to byl Night Shopping v OC Futurum Kolín, který 20. května přilákal do obchodního centra početné davy návštěvníků. Hlavní cenu, televizor v hodnotě 20 tisíc korun, vyhrála 45letá Radana Topinková z Kolína, kterou jsme požádali o rozhovor:

Výherkyní hlavní ceny při Night Shoppingu v OC Futurum Kolín se stala Radana Topinková z Kolína
Foto: OC Futurum Kolín
 
Publikováno: 29.6.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Night Shopping v OC Futurum Kolín nabídl vedle zvýhodněných nákupů se slevovými kupony i setkání s Romanem Vojtkem a Hankou Mašlíkovou, profesionálním tanečníkem Markem Dědíkem, ale i barmanskou show, soutěže o hodnotné ceny a další program. Co do kolínského obchodního centra přivedlo Vás?

O Night Shoppingu jsem se dozvěděla z letáčku. Program byl pestrý a lákavý a  tak jsem se domluvila s mamkou a vyrazily jsme. Při vstupu do ,,Fučka“, jsme dostaly páskový náramek a první žeton, na který se napsalo číslo náramku. Barmanskou show, která mě zajímala, jsme samozřejmě propásly. Běhaly jsme totiž z obchodu do obchodu, abychom nasbíraly co nejvíc žetonů. Písničky a taneční kreace Romana Vojtka, se kterým jsme si i zatančily, byly příjemným zážitkem. Celou akci skvěle moderovala sympatická Hanka Mašlíková.

Stala jste se výherkyní televizoru. Jaký pocit to byl? Vzpomínka na okamžik výhry mě ještě teď rozechvěje. Když Hanka Mašlíková vylosovala a přečetla ze stovek žetonů moje číslo, vykřikla jsem: ,,TO JSEM JÁ“. Byla jsem v euforii. Už ani nevím, na co se mě ptala, chtělo se mi brečet... Velice milé bylo, když mi upřímně gratulovali i kolemjdoucí návštěvníci, kteří zvědavě vyčkávali na hlavní výhru.

Máte doma televizor? Využijete tuto výhru?

Televizi mám, ale představte si, že 20 let starou. Tuto novou luxusní mi švagr pomohl instalovat. Má uhlopříčku 139 cm, takže vždy po zapnutí mi do obýváků vstoupí herci, sportovci, zvířátka…atd.

Už jste někdy něco vyhrála, nebo to je poprvé?

Jen nějaké drobné výhry na stírací losy, pizzu, kaktus....., ale tato výhra je vážně bomba.

Děkujeme za rozhovor a gratulujeme k výhře.

Odkaz: FOTOGALERIE

Autor článku: pra
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM