Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

DDM Čáslav připravuje program na jarní prázdniny

DDM Čáslav připravuje program na jarní prázdniny
Foto: ddmcaslav.cz
 
Publikováno: 13.2.2018 v 13:00
Rubrika: Čáslav

V týdnu od 26. února do 4. března budou mít děti na Kutnohorsku jarní prázdniny. Aby nemusely zůstávat samy doma v případě, kdy si rodiče nemohou vzít dovolenou, nabízí mnohé organizace svoji pomoc v podobě zajímavého programu pro děti na tyto volné dny. Výjimkou není ani čáslavský dům dětí a mládeže, který se o zájemce postará od pondělí do čtvrtka.

Například již 26. února čeká na děti Zábavné pondělí plné tvoření, her, soutěží a chybět nebude ani zimní olympiáda. To vše mezi osmou a patnáctou hodinou. O den později se ve stejném časovém rozsahu o slovo přihlásí Pohádkové úterý. To vystřídá Veselá středa, kde se k soutěžím a hrám přidá také zábava při tvoření z hmoty FIMO či napětí, spojené s hledáním pokladu. Čtvrtek potom přinese výlet do pražského Jumpparku, jehož se mohou zúčastnit děti od 4. třídy základní školy s minimální výškou 110 cm.

Přihlášky na jednotlivé akce mohou rodiče dětí podávat až do 19. února přímo v kanceláři domu dětí a mládeže, u výletu do Prahy je termín prodlolužen o další dva dny. O výši poplatku za jednotlivé programy a dalších podrobnostech se zájemci dozvědí více buď přímo v DDM nebo na internetových stránkách organizace.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Výstava na Hrádku se pro velký zájem prodlužujeKutnohorská radnice udělala další krok k vyšší transparentnostiVýjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů našeho regionu v období od 10. do 15. 1. 2019Nelegální migrant se pěšky pohyboval po dálnici D1 poblíž Divišova, Kácova, Českého Šternberku...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM