Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 21. února 2018
logo

DDM Čáslav připravuje program na jarní prázdniny

DDM Čáslav připravuje program na jarní prázdniny
 
Publikováno: 13.2.2018 v 13:00
Rubrika: Čáslav

V týdnu od 26. února do 4. března budou mít děti na Kutnohorsku jarní prázdniny. Aby nemusely zůstávat samy doma v případě, kdy si rodiče nemohou vzít dovolenou, nabízí mnohé organizace svoji pomoc v podobě zajímavého programu pro děti na tyto volné dny. Výjimkou není ani čáslavský dům dětí a mládeže, který se o zájemce postará od pondělí do čtvrtka.

Například již 26. února čeká na děti Zábavné pondělí plné tvoření, her, soutěží a chybět nebude ani zimní olympiáda. To vše mezi osmou a patnáctou hodinou. O den později se ve stejném časovém rozsahu o slovo přihlásí Pohádkové úterý. To vystřídá Veselá středa, kde se k soutěžím a hrám přidá také zábava při tvoření z hmoty FIMO či napětí, spojené s hledáním pokladu. Čtvrtek potom přinese výlet do pražského Jumpparku, jehož se mohou zúčastnit děti od 4. třídy základní školy s minimální výškou 110 cm.

Přihlášky na jednotlivé akce mohou rodiče dětí podávat až do 19. února přímo v kanceláři domu dětí a mládeže, u výletu do Prahy je termín prodlolužen o další dva dny. O výši poplatku za jednotlivé programy a dalších podrobnostech se zájemci dozvědí více buď přímo v DDM nebo na internetových stránkách organizace.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Obrazem | Kulturní dům v Hlízově patřil již šestému HlínováníObrazem | GASK Kutná Hora: Víkend bohatý na událostiObrazem | Okolí hráze Velkého rybníka zůstává staveništěm, termín dokončení prací byl posunut do 30. červnaObrazem | Šestý ročník závodu handicapovaných plavců Kutnohorská vlnka
Kalendář akcí: Únor
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
 
2
9
16
23
 
So
3
10
17
24
 
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM