Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 15. července 2019
logo

Z bloku Městské policie Kutná Hora: Od neshod partnerů až k opilosti za volantem

Z bloku Městské policie Kutná Hora: Od neshod partnerů až k opilosti za volantem
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 10.2.2019, Aktualizováno: 8.2.2019 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

PARTNERSKÉ NESHODY. Před pátou hodinou ranní v ulici Benešova došlo 1. 1. k partnerským neshodám, které si vyžádali asistenci hlídky městské policie. Událost se vyřešila poté, co partnerka vrátila klíče od domu a odešla ke kamarádce. 

ZÁKAZ ŘÍZENÍ. Před půlnocí 4. 1. upoutala pozornost strážníků rychlá jízda 33letého řidiče osobního motorového vozidla Škoda Felicia. Výmluva řidiče, po zastavení vozidla v ulici Lorecká, na zapomenutý řidičský průkaz nebyla úspešná.

Provedenými úkony bylo zjištěno, že má vysloven zákaz řízení. Navíc vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Řidič je podezřelý z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

PRVNÍ POMOC. V rámci výkonu hlídkové služby si strážníci všimli 9. 1. v ulici Krátká seniora, který zavrávoral a upadl hlavou na zem. Byla zjištěna tržná krvácející rána v obličejové části, poskytnuta první pomoc. Senior byl předán RZS, která muže převezla k ošetření do místní nemocnice.

ZA VOLANT USEDLA OPILÁ. V dopoledních hodinách kontrolovala 12. 1. hlídka v ulici Lorecká 45letou řidičku osobního motorového vozidla tov. zn. Renault. Podezření strážníků na požití návykové látky před jízdou se potvrdilo, když přístrojem Dräger byla naměřena hodnota 2,23 ‰ alkoholu v dechu.

NEZODPOVĚDNÁ OPILÁ ŘIDIČKA VE VOZIDLE PŘEPRAVOVALA NEZLETILÉ DÍTĚ!!! Nyní je podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který jí hrozí až rok ve vězení, pokuta nebo zákaz řízení.

SILNÝ VÍTR. V ulici 17. listopadu se vlivem silného větru 14. 1. odlomil vršek jehličnatého stromu, který spadl do prostoru kontejnerového stanoviště. Úklid zajištěn TS Kutná Hora.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM