Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 28. března 2024

Výsledky nižších fotbalových soutěží našeho regionu: Kolo bohaté na góly

Publikováno: 1.6.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

Sázava měla povedený závěr

Sázava - Klíčany 3:2 (1:1). „Všichni máme obrovskou radost, ten, kdo fotbal sleduje, tak ví, z jakých vynikajících hráčů je mužstvo Klíčan postaveno. Podali jsme skvělý výkon,“ řekl  trenér Sázavy Pavel Chuchla. „V první půli byl soupeř o něco více na balonu, ale hra vyrovnaná. Dobře jsme kombinovali. Šli jsme do vedení a k tomu nastřelili tyčku. Klíčany hrozily ze střední vzdálenosti, mají výborné střelce, jednou nás zachránil brankář, dvakrát to šlo mimo. Bohužel,  z nejméně povedeného pokusu Klíčany vyrovnaly. Ve druhé půlce jsme napřed jen bránili a dostali na 1:2. Prostřídali jsme a náhle tu byla bojovnost, agresivita a běhavost, v posledních 20 minutách na maximum. Tentokrát jsme byli jako málokdy za aktivitu odměněni. Výsledku si ceníme, vítězství nás určitě neposune do klidných vod, ale pomohlo nám,“ uzavřel  Chuchla. Branky: 13. Říčař, 75. Chrpa, 88. Švec - 25. Minha, 60. Předota. Diváků: 120. Sázava: Burcev - Konečný, Kyselka, Říčař, Král - Jelínek (90. Marek Chrpa), Šmídek, Dušek, Keltner (71. Švec), Martin Chrpa - Maršík.

Doma stejně jako venku

Zruč n/S - Týnec n/S 3:1 (2:0). Podzimní utkání vyhrála Jiskra na půdě Týnce tři-jedna, doma dopadlo utkání stejně! „Po standardce v 16 minutě to pěkně trefil na zadní tyči Jouza a po krásné komibnaci se ve 29. minutě prosadil Ruš,“ popsal góly z první půle trenér Zruče Michal Váňa. „Ve druhém poločase jsme přidali třetí gól: po centru za obranu utekl Brahimi, přehodil brankáře a Ruš uklízel do prázdné brány. Měl jsem starosti se sestavou, na poslední chvíli vypadli Hájek a Viktora. Bylo to komplikované, hlavně vzadu. Nakonec hrál ve stoperské dvojici útočník Havel a navíc i ten šel na hřiště s mírným zraněním. Totéž Zeman, který vystřídal v 55. minutě. Podepsalo se i vedro. Ale důležité je, že jsme to zvládli výsledkově a bodově,“ zakončil trenér Zruče. Branky: 29. a 63. Ruš, 16. Jouza - 68. Šejstal.  Diváků: 60. Zruč n/S: Cudíln - Louda, Havel, Jouza, Brabec (63. Zelenka) - Ruš, Janda, Marcelo, Váňa - Brahimi, Zeman (55. Kovář).

Tupadly zaspaly začátek

Liblice - Tupadly 4:2 (2:2). „Byl to zápas vyrovnaných soupeřů, sousedů v tabulce,“ připomněl Václav Dušek, asistent trenéra. „Zápasu by slušela remíza. Byli jsme bez tří hráčů základu, chyběl hlavní trenér, museli jsme improvizovat. Jako vždy jsme  zaspali začátek a brzy jsme prohrávali. Po rohu vyrovnal Hašek, po hrubce obrany jsme zase prohrávali. Do pauzy vyrovnal Dušan Pipek z trestného kopu nádherně do šibenice. Opět jsme zaspali začátek  a ve 49. minutě jsme prohrávali tři-dva. Za deset minut jsme dostali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto. Ještě jsme měli tři vyložené šance, ale ty jsme nedali.  Hráče ale jinak chválím, hráli slušně. Pochválit musím i rozhodčí,  pískali dobře,“ uzavřel  Dušek. Branky: 4., 19., 49. a 60. Hrstka - 11. Hašek, 37. Dušan Pipek. Tupadly: Remeš - Václav Pipek, Dušan Pipek, Semrád, Hudec - Klička (61. Koudelka), Císař, Hašek (79. Potměšil), Fuksa - Chvátal, Chleborád (46. Růžička).

Čtyřmi góly  se blýskl  Červeňák

Kácov - Teplýšovice 5:1 (2:0). „Začali jsme velice dobře, ve druhé minutě trefil Pana šibenici a minutu na to po kombinaci Skiby s Cettlem dával Červeňák na dva-nula,“ popsal záživné úvodní minuty trenér Kácova Miroslav Jelínek. „Ve čtvrté minutě bylo zápase. Soupeř byl zdecimovaný zraněními a přijel s mladými kluky. Ve druhé půli to bylo podobné. Dali jsme na tři-nula, opět se trefil Červeňák. Ten dnes dal čtyři góly, byl to excelentní výkon a jsme rádi, že ho máme,“ Teplýšovice ale patnáct minut před koncem snížily. „Nebyl jsem spokojený s tím, že jsme ten gól vůbec inkasovali. Pak jsme ale dali další dvě branky,“ dodal stručně k průběhu utkání Miroslav Jelínek. „Za vítězství jsme rádi, ale v tomhle utkání jsme nic jiného nemohli brát.“ Branky: 4., 54., 75. a 84. Červeňák, 2. Pana - 73. Podhorský. Diváků: 50. Kácov: Císař - Kabát (55. Houdek), Lapáček, Habal - Skiba, Pana - Toupal (46. Vlasák), Cettl (70. Linhart), Filip (75. Pavouček) - Červeňák, Psota (63. Petrů).

Uhlíři zaslouženě bez bodu

Sedlec/Prčice – Uhl. Janovice 2:0 (0:0). Trenér Uhlířů Antonín Novotný: „My jsme v prvním poločase nic nepředvedli. Jen dvakrát jsme vystřelili na bránu. Domácí byli jasně lepší. V druhé půli jsme hru zlepšili, ale bez  šance. Domácí vyhráli zaslouženě,“uzavřel. Branky: 63. Všetečka, 67. Seidel. Uhl. Janovice: Verner – Kulhánek, Zadražil, Vyhnánek, Strnad – Beneš (74. Jelínek), Vedral, Randlíszek, Kopecký (73. Vinický) – Marek, Tancer (86. Jar. Kopp).

Podolští se doma nevytáhli

Bílé Podolí – Pátek 0:2 (0:1).  Trenér B. Podolí Bohuslav Šváb. "Soupeř nás  do šancí nepouštěl. Když už jsme si nějakou vytvořili, zakončení bylo katastrofální. První gól jsme dostali po chybě stopera. V závěru  hráč soupeře prokličkoval  obranou  a bylo hotovo," uzavřel Šváb. Branky: 27. Jirásek, 84. Zumr Diváků: 100. Bílé Podolí: Beran – Vamberský, Šálený, Šváb, Kupka – Pulkert, Fejfar (57. Skala), Švadlenka, Hájek (60. Čakovský) – Semínko, Vítek.

Debakl pro čáslavské béčko

Lysá n/L – Čáslav B 5:0 (4:0).  „Kvalitní domácí tým potrestal naše velké chyby, my jsme za celý zápas ani neměli šanci,“ uvedl trenér hostů Radek Toman. Branky: 15. a 44. Šnajdr, 28. Novák, 30. Hanke, 75. Sosnovský. Čáslav B: Čermák – Hurda (80. Záklasník), Martínek, Matoušek, Procházka (52. Lebduška)– Zoufalý, Richard, Vajgl, Komma – Vrána, Plíhal (76. Jirků).

Okresní přebor

Sedlec - Malín 9:0 (3:0)

Branky: 14., 40., 67. Pav. Mrštík, 43., 52. pok. kop Zdychynec, 48. Gono, 83., 87. Koriťák, 85. Fitzbauer. Rozhodčí: Jiří Kumstát. ŽK: Neprášek. Diváků: 60. Sedlec: Jón - Kožnar, Zdychynec, Kořínek, Gono, D. Košátko (63. Dostál), Culek, Jan Spáčil, Pav. Mrštík (72. Fitzbauer), Hvězda (54. Koriťák), L. Tvrdý. Malín: Neprášek - J. Husa, Rezler, Richtár, O. Vojtíšek, Šarišský, T. Vojtíšek, M. Vojtíšek, Kubelka, Vala, Bucifal.

Hlízov - Chotusice 7:0 (2:0)

Branky: 16. pok. kop Luk. Křelina, 41. Židík, 56. vlastní (J. Goliáš), 79., 88. J. Špitálník, 87. Šmidrkal, 90. O. Tomíšek. Rozhodčí: Jiří Uher. ŽK: Hanuš, Židík, Luk. Křelina - Lub. Fedorovič, J. Goliáš. Diváků: 120. Hlízov: Kašpar - Hanuš, P. Holík, O. Tomíšek, Židík, J. Špitálník, Šmidrkal, Luk. Křelina (73. Čáp), P. Růžička, M. Výborný, Kvíčala (35. T. Šváb). Chotusice: Mil. Hubáček - Hronek (85. Vančura), Mar. Hubáček, R. Goliáš, Lub. Fedorovič (81. Stárek), J. Goliáš, J. Procházka, Tuzar, Žilka, Všetečka, M. Müller (60. Mathes).

Kaňk - U. Janovice B 5:2 (3:0)

Branky: 31. P. Novotný, 35., 43. F. Černohlávek, 68. pok. kop, 78. Predescu - 77. Veliký, 84. Vyhnánek. Rozhodčí: Matěj Blatný. ŽK: M. Klatka, F. Černohlávek - Bureš. Diváků: 50. Kaňk: Vokoun - D. Klatka, M. Klatka, M. Horký, J. Horký, Mandík, F. Černohlávek, Růžička, Franc (25. Predescu), R. Matz (74. Boudabouza), P. Novotný (78. Costin). U. Janovice B: Verner - Holeček, Bureš, St. Hrbek, Vondráček, M. Svoboda, Veliký, T. Kulhánek, Paděra, Wolf, Rejhon (81. Vyhnánek).

Malešov - Paběnice 1:1 (1:0)

Pokutové kopy 3:4. Branky: 45. Koubek - 56. pok. kop Veselý. Rozhodčí: František Křivka. ŽK: M. Poklop. Diváků: 50. Malešov: Šilhán - Basl, Kalfiřt, Koubek, Vlček ml. (85. Vořechovský), Železný, Jak. Rak, Lambev (51. Janoušek), Čížek (70. Pudil), Papoušek, M. Poklop. Paběnice: Černovský - Zeman, Blažek, M. Petrásek, D. Mužátko, J. Petrásek, Veselý, Sochr, Sedláček, M. Votava, Blahník.

Suchdol - Vrdy 3:5 (1:1)

Branky: 25., 75., 81. Langr - 36., 60., 62. Nesládek, 47. Petr, 84. Vavřina. Rozhodčí: Josef Rejhon. ŽK: Zelený, Volný - J. Šindelář. Diváků: 50. Suchdol: T. Černohlávek - Král (75. Gallistl), Volný, Kuthan, Dolejš - Böhm - Zelený (72. Lub. Novotný), Pacák, L. Laštovka (72. Suntych) - D. Čižinský - Langr. Trenér David Čižinský. Vrdy: M. Šindelář - J. Růžička, Šolta, M. Tomíšek, Petr - J. Šindelář, Štěpánek (43. Franc), V. Plašil, K. Truksa, Vavřina (82. O. Plašil) - Nesládek. Trenér David Plašil.

N. Dvory - Sázava B 3:1 (1:1)

Branky: 7., 90. Valdman, 84. Bareš - 16. Dušek. Rozhodčí: Petr Poklop. ŽK: Maláček, Marek - Rais, Mařinec, Skála, Stejskal, M. Danko. Diváků: 70. N. Dvory: Štěpnička - Bareš, Dastych, Valdman, M. Rejthárek, Míča, Maláček, Hurt, J. Rejthárek, Marek, Pátek. Sázava B: Štěpánek - Sedláček, Rais, Schneider (23. M. Danko), Švehla, Dušek, Brunclík, Mařinec, Skála, Stejskal (90.+1 A. Danko), Martin Chrpa.

K. Hora B - Zbraslavice 5:1 (2:0)

Branky: 8. Lodinský, 17. Filipec, 54., 72. Jarkuliš, 84. Nguyen - 78. Mičke. Rozhodčí: Herda - Klobása, Křivka. ŽK: Jarkuliš, Hulman - M. Veselý, J. Winkler. Diváků: 40. K. Hora B: Malý - Lodinský (77. Secký), Černý, Filipec (75. Nguyen), Jarkuliš, Piskač (57. Němec), F. Nedvěd, Turkovský (57. Vojáček), Kopecký, Hulman, Lebeda. Zbraslavice: Březina - M. Černohlávek, Jandus, M. Veselý, B. Pospíšil, Herčík, Byrwa, Kordiak, Mičke, Lanc, J. Winkler.

III. třída

Miskovice - Církvice 3:3 (1:2) - pok. kopy 5:4, 5. Štěpán, 62. Najbrt, 81. Chvála - 27. Yuzhaninov, 28. Dušek, 64. Novák.

Zbýšov - Paběnice B 3:1 (0:0), 60., 71. Šemík, 90.+1 P. Vebr - 81. Brotánek.

Kluky - B. Podolí B 5:0 (2:0), 11., 50. Píška, 23., 84. Siváček, 80. L. Osztatni.

Horky - Křesetice 1:2 (1:1), 29. Beneš - 36. Zvolánek, 81. Mich. Jarůněk.

Štrampouch - Kácov B 3:3 (1:2) - pok. kopy 3:2, 25. Pašiak, 82., 90.+1 pok. kop Jak. Oliva - 3., 13. Cacák, 89. Šnobl.

Sedlec B - Malín B 3:1 (2:1), 13., 26. Zdychynec, 82. Jan Vavřina - 28. Vala.

Tupadly B - Č. Janovice 7:2 (3:1), 14., 48. Chleborád, 18. Šveřepa, 39., 68. Koudelka, 63. Hošek, 87. Vl. Závůrka - 42. Vavřina, 81. R. Menšík.

IV. třída, skupina A

Okřesaneč - Tupadly C 2:0 (0:0), 82. Rokos, 88. M. Kebza.

Potěhy - Bratčice 2:3 (2:0), 18. Šulc, 38. Lagron - 62., 63., 86. Urválek.

Žleby - Vrdy B 3:4 (2:4), 1. Semerád, 28. Mikyska, 86. Kožený - 10. D. Růžička, 13., 27., 33. Hájek.

Vlkaneč - Záboří n. L. 2:1 (2:0), 10. Löwy, 16. I. Babák - 50. Hollas.

Horušice - H. Bučice 6:1 (2:1), 26. Kroutil, 37. Hon, 53. Alberto, 78., 81., 83. Tyšer - 17. Gazdík.

Chotusice B - Hostovlice 4:2 (0:0), 46., 75. Tuzar, 73. Žilka, 85. Peroutka - 60. Sehnoutka, 87. Šťastný.

IV. třída, skupina B

Nepoměřice - Č. Janovice B 2:1 (0:1), 75. Linek, 85. Kmoch - 37. Dlouhý.

N. Dvory B - Soběšín 3:1 (1:0), 16. Rathouz, 76. Faltys, 82. Křížek - 60. Brož.

Zruč n. S. B - Křesetice B 1:1 (0:0) - pok. kopy 4:2, 79. Bača - 85. Veselý.

Malešov B - Rataje n. S. 4:1 (2:0), 18. Balán, 44: Pudil, 16. Kalfiřt, 89. Vořechovský - 82. Vacka.

Kaňk B - Kačina 8:6 (4:6), 1. vlastní (Vobořil), 25., 27., 28., 48. Predescu, 50. Kopecký, 73. Boudabouza, 84. Schiller - 6. Pospíšil, 13., 35. Pilař, 16. Kasal, 37., 45. Kosprd.

Autor článku: Redakce OK