Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 6. června 2020
logo

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů v období od 2. do 8. 5. 2019

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů v období od  2. do  8. 5. 2019
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 11.5.2019, Aktualizováno: 9.5.2019 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

K NAHLÁŠENÉMU POŽÁRU  do zahrádkářské kolonie v Nových Dvorech vyjely 2.5. časně ráno HZS Kutná Hora a místní SDH. Na místě likvidovaly pouze dohořívající ohniště, u kterého nebyla žádná osoba.

- POŽÁR TRÁVY V HORCE II byl 2.5. po poledni likvidován ještě před příjezdem HZS Zruč nad Sázavou.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO AUTOMOBILU SE ZRANĚNÍM spěchaly na Vysokou HZS Kutná Hora a Kolín 2.5. odpoledne. a  Příslušníci  zajistili místo nehody, transport zraněné osoby, likvidaci úniku provozních náplní a  předání místa.

- PO DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO A NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU se zraněním jedné osoby v Kutné Hoře, Žižkově zasahoval místní HZS 3.5. dopoledne. Příslušníci provedli zajištění místa nehody a po předání místa PČR se vrátili na základnu.

- CYKLISTA SE ZŘÍTIL Z CYKLOSTEZKY pod hradem v Českém Šternberku 3.5. v noci. Hasiči (HZS UJ a Benešov a SDH Divišov) jej ze srázu transportovali ve speciálních nosítkách s využitím lezeckého vybavení do vozidla ZZS, kde si ho převzal lékař.

- NA ŽÁDOST ZZS POMOHL v Čáslavi místní HZS se snesením pacienta po schodišti bytového domu 4.5. časně ráno. - POŽÁR ŠTĚPKY U RODINNÉHO DOMU v Bohiuňovicích I likvidovaly 4.5. večer  HZS Kutná Hora a Kolín a SDH.

- POŽÁR ODPADU V OPUŠTĚNÉ DRÁŽNÍ BUDOVĚ v  Kutné Hoře likvidovaly  pomocí jednoho vodního proudu za použití dýchací techniky 5.5. po poledni místní HZS, SDH Malín a  SŽDC Nymburk. O něco později stejné jednotky zasahovaly u nenahlášeného pálení klestí u drážního depa.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ DVOU OSOBNÍCH VOZIDEL SE ZRANĚNÍM jedné osoby vyjel HZS Kutná Hora 6.5. odpoledne na silnici I/38 u odbočky na Kaňk.   Příslušníci provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a posyp uniklých provozních kapalin sorbentem. Po naložení na odtah byl proveden závěrečný úklid a jednotka se vrátila na základnu.

- PO VÁŽNÉ DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO AUTA (NÁRAZ DO STROMU) V RADVANICÍCH 6.5. večer kolemjedoucí svědci zraněného řidiče z vozidla vyprostili a před příjezdem záchranářů se jim podařilo jej oživit. Hasiči (z HZS UJ a SDH Sázava) pak pomohli s transportem pacienta do vrtulníku letecké záchranné služby a asistovali PČR při dokumentaci nehody.

- HZS KUTNÁ HORA  BYL VYSLÁN 7.5. po půlnoci k otevření bytu, kdy v chodbě byl cítil neurčitý zápach a uživatel bytu neotvíral. Hasiči pronikli do bytu oknem přes balkon, uživatel se zde nenacházel, únik plynu se měřením nepotvrdil.

- OLEJOVOU SKVRNU,  pocházející z osobního automobilu likvidoval 8.5. ráno místní HZS v Kutné Hoře. 

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM