Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 15. července 2019
logo

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů v období od 2. do 8. 5. 2019

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů v období od  2. do  8. 5. 2019
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 11.5.2019, Aktualizováno: 9.5.2019 v 15:00
Rubrika: Zpravodajství

K NAHLÁŠENÉMU POŽÁRU  do zahrádkářské kolonie v Nových Dvorech vyjely 2.5. časně ráno HZS Kutná Hora a místní SDH. Na místě likvidovaly pouze dohořívající ohniště, u kterého nebyla žádná osoba.

- POŽÁR TRÁVY V HORCE II byl 2.5. po poledni likvidován ještě před příjezdem HZS Zruč nad Sázavou.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO AUTOMOBILU SE ZRANĚNÍM spěchaly na Vysokou HZS Kutná Hora a Kolín 2.5. odpoledne. a  Příslušníci  zajistili místo nehody, transport zraněné osoby, likvidaci úniku provozních náplní a  předání místa.

- PO DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO A NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU se zraněním jedné osoby v Kutné Hoře, Žižkově zasahoval místní HZS 3.5. dopoledne. Příslušníci provedli zajištění místa nehody a po předání místa PČR se vrátili na základnu.

- CYKLISTA SE ZŘÍTIL Z CYKLOSTEZKY pod hradem v Českém Šternberku 3.5. v noci. Hasiči (HZS UJ a Benešov a SDH Divišov) jej ze srázu transportovali ve speciálních nosítkách s využitím lezeckého vybavení do vozidla ZZS, kde si ho převzal lékař.

- NA ŽÁDOST ZZS POMOHL v Čáslavi místní HZS se snesením pacienta po schodišti bytového domu 4.5. časně ráno. - POŽÁR ŠTĚPKY U RODINNÉHO DOMU v Bohiuňovicích I likvidovaly 4.5. večer  HZS Kutná Hora a Kolín a SDH.

- POŽÁR ODPADU V OPUŠTĚNÉ DRÁŽNÍ BUDOVĚ v  Kutné Hoře likvidovaly  pomocí jednoho vodního proudu za použití dýchací techniky 5.5. po poledni místní HZS, SDH Malín a  SŽDC Nymburk. O něco později stejné jednotky zasahovaly u nenahlášeného pálení klestí u drážního depa.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ DVOU OSOBNÍCH VOZIDEL SE ZRANĚNÍM jedné osoby vyjel HZS Kutná Hora 6.5. odpoledne na silnici I/38 u odbočky na Kaňk.   Příslušníci provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a posyp uniklých provozních kapalin sorbentem. Po naložení na odtah byl proveden závěrečný úklid a jednotka se vrátila na základnu.

- PO VÁŽNÉ DOPRAVNÍ NEHODĚ OSOBNÍHO AUTA (NÁRAZ DO STROMU) V RADVANICÍCH 6.5. večer kolemjedoucí svědci zraněného řidiče z vozidla vyprostili a před příjezdem záchranářů se jim podařilo jej oživit. Hasiči (z HZS UJ a SDH Sázava) pak pomohli s transportem pacienta do vrtulníku letecké záchranné služby a asistovali PČR při dokumentaci nehody.

- HZS KUTNÁ HORA  BYL VYSLÁN 7.5. po půlnoci k otevření bytu, kdy v chodbě byl cítil neurčitý zápach a uživatel bytu neotvíral. Hasiči pronikli do bytu oknem přes balkon, uživatel se zde nenacházel, únik plynu se měřením nepotvrdil.

- OLEJOVOU SKVRNU,  pocházející z osobního automobilu likvidoval 8.5. ráno místní HZS v Kutné Hoře. 

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM