Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 15. července 2019
logo

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů regionu v období od 31. 1. do 6. 2. 2019

Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů regionu v období od 31. 1. do 6. 2. 2019
Foto: HZS
 
Publikováno: 10.2.2019, Aktualizováno: 8.2.2019 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

PO SRÁŽCE OSOBNÍHO AUTA S VLAKEM ve Zruči n/S (již jsme o tom psali) naštěstí nikdo nebyl zraněn. Zasahovaly  HZS  Zruč n/S, a Kutná Hora a  SŽDC Havlíčkův Brod.

- NÁLETOVÉ DŘEVINY, nakloněné do profilu železniční tratě v Želivci, odstraňoval 1. 2. ráno SŽDC Havlíčkův Brod, který odstranil ve stejný den odpoledne také strom vyvrácený na železniční trať.

- STROM PADLÝ PŘES CELOU ŠÍŘKU KOMUNIKACE v Opatovicích (směr Hraběšín) s pomocí motorové pily odstranil 2. 2. časně ráno HZS Čáslav.  

– JEDNOTKA HZS ČÁSLAV BYLA operačním střediskem vyslána 2. 2. odpoledne k ohlášenému požáru na okraji města. Průzkumem hasiči zjistili, že zde probíhá spalování rostlinného materiálu. Oheň pod kontrolou, nic neohrožuje, planý poplach bez hasebního zásahu. 

- ZABOUCHNUTÝ BYT otevřel 2. 2. odpoledne v Kutné Hoře – Šipší místní HZS a místo předal hlídce policie a majitelce.

- DALŠÍ STROM, spadlý přes celou šířku komunikace: Tentokrát v Žandově (směr Sudějov) odstranil 3. 2. časně ráno HZS Uhlířské Janovice.

- DO POĎOUS,  SMĚR ČERVENÝ HRÁDEK, hasiči vyjeli k dopravní nehodě jednoho OA mimo komunikaci se zraněním jedné osoby. Hasiči místo nehody zabezpečili a provedli protipožární opatření. Zasahovaly HZS UJ a Kolín.

- BYT, KDE SE NACHÁZELA MRTVÁ OSOBA, otevřely 3. 2. odpoledne v Ratajích n/S HZS UJ a místní SDH. 

- K SEDMNÁCTI VÝJEZDŮM na spadlé, nebo nakloněné stromy nad pozemní komunikace, nebo železniční tratě na území okresu Kutná Hora v době od 3. 2. (7.00) do 4. 2. (7.00) . Zasahovaly  HZS Uhlířské Janovice, SDH Rataje n/S, SDH Sázava, UJ a SŽDC Nymburk.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ do Poličan spěchal HZS Kutná Hora 4. 2. ráno. Příslušníci provedli protipožární opatření, stabilizaci vozidla a řídili provoz na komunikaci.

- K ZÁCHRANĚ DRAVÉHO PTÁKA, který byl zamotán v ochranné síti na budově základní školy, vyjel HZS KH 4. 2. odpoledne.  Příslušníci dravce zachránili pomocí lezecké techniky.

-  DVEŘE BYTU V PEČOVATELSKÉM DOMĚ v Tupadlech  otevřel HZS Čáslav 4. 2. večer.

– Do Kutné Hory,  části obce Žižkov, vyjel k dopravní nehodě dvou OA (bez zranění) 5. 2. odpoledne místní HZS.  Hasiči provedli protipožární opatření, pomohli naložit vozidla na odtah a provedli závěrečný úklid vozovky. 

– JEDNOTKY HZS ČÁSLAV A KUTNÁ HORA BYLY OPERAČNÍM STŘEDISKEM VYSLÁNY k ohlášenému požáru bytového domu v Čáslavi 5. 2. v noci. Hasiči průzkumem zjistili, že se jednalo o požár odpadkového koše v chodbě domu, který likvidovali nájemníci přenosným hasicím přístrojem.

- POŽÁR SAZÍ V KOMÍNOVÉM TĚLESE v Tupadlech 6. 2. večer likvidovaly HZS Čáslav a Kutná Hora a SDH Potěhy.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM