Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 20. března 2019
logo

Vstupenky na futsalovou reprezentaci jsou v předprodeji. Známe i nominaci

Vstupenky na futsalovou reprezentaci jsou v předprodeji. Známe i nominaci
Foto: Radek Klier
 
Publikováno: 10.1.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

O futsalový svátek v Kutné Hoře je velký zájem. ČESKÁ FUTSALOVÁ REPREZENTACE ODEHRAJE V HALE NA KLIMEŠCE VE STŘEDU 30. LEDNA MEZISTÁTNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI UKRAJINĚ.

Duel startuje ve 20.15 hodin a vy si můžete zajistit vstupenky na utkání již nyní.Cena jedné vstupenky činí 50 korun a zakoupit je můžete od úterý 8. ledna do středy 30. ledna (12:00) v Informačním centru Kutná Hora na Palackého náměstí.

Vstupenky se dají zakoupit i u pořadatele zápasu Michala Pavlíka. Trenér českého celku Tomáš Neumann zveřejnil v úterý také svou nominaci na oba zápasy a v sestavě nechybí legenda tohoto sportu a hráč FK ERA-PACK Chrudim Roman Mareš.

V národním týmu je i aktuální vítěz ankety Futsalista roku Michal Seidler ze Sparty nebo desetinásobný mistr české ligy Lukáš Rešetár, který je momentálně v Plzni.

NOMINACE ČESKÉ FUTSALOVÉ REPREZENTACE: Brankáři: Libor Gerčák (Sparta Praha), Ondřej Vahala (Sparta Praha). Hráči: Tomáš Vnuk (Sparta Praha), Tomáš Koudelka (ERA-PACK Chrudim), Jan Janovský (Rekord Bielsko-Biala), Radim Záruba (Slavia Praha), Michal Seidler (Sparta Praha), Matěj Slováček (ERA-PACK Chrudim), Lukáš Rešetár (Interobal Plzeň), David Drozd (ERA-PACK Chrudim), Michal Holý (Interobal Plzeň), David Cupák (Sparta Praha), Michal Kovács (Interobal Plzeň), Roman Mareš (ERA-PACK Chrudim).

Autor článku: Michal Pavlík
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
V čáslavské porodnici se v pondělí 11. března narodilo sté dítě roku 2019Havarijní stav musí být odstraněn do 30. dubnaZahájení výstavní sezóny v GASK Kutná Hora, sobota 23. 3. (vstup zdarma)Čáslavští četníci v dobách, kdy byla Čáslav okresním městem
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM