Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. června 2019
logo

Vstupenky na futsalovou reprezentaci jsou v předprodeji. Známe i nominaci

Vstupenky na futsalovou reprezentaci jsou v předprodeji. Známe i nominaci
Foto: Radek Klier
 
Publikováno: 10.1.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

O futsalový svátek v Kutné Hoře je velký zájem. ČESKÁ FUTSALOVÁ REPREZENTACE ODEHRAJE V HALE NA KLIMEŠCE VE STŘEDU 30. LEDNA MEZISTÁTNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI UKRAJINĚ.

Duel startuje ve 20.15 hodin a vy si můžete zajistit vstupenky na utkání již nyní.Cena jedné vstupenky činí 50 korun a zakoupit je můžete od úterý 8. ledna do středy 30. ledna (12:00) v Informačním centru Kutná Hora na Palackého náměstí.

Vstupenky se dají zakoupit i u pořadatele zápasu Michala Pavlíka. Trenér českého celku Tomáš Neumann zveřejnil v úterý také svou nominaci na oba zápasy a v sestavě nechybí legenda tohoto sportu a hráč FK ERA-PACK Chrudim Roman Mareš.

V národním týmu je i aktuální vítěz ankety Futsalista roku Michal Seidler ze Sparty nebo desetinásobný mistr české ligy Lukáš Rešetár, který je momentálně v Plzni.

NOMINACE ČESKÉ FUTSALOVÉ REPREZENTACE: Brankáři: Libor Gerčák (Sparta Praha), Ondřej Vahala (Sparta Praha). Hráči: Tomáš Vnuk (Sparta Praha), Tomáš Koudelka (ERA-PACK Chrudim), Jan Janovský (Rekord Bielsko-Biala), Radim Záruba (Slavia Praha), Michal Seidler (Sparta Praha), Matěj Slováček (ERA-PACK Chrudim), Lukáš Rešetár (Interobal Plzeň), David Drozd (ERA-PACK Chrudim), Michal Holý (Interobal Plzeň), David Cupák (Sparta Praha), Michal Kovács (Interobal Plzeň), Roman Mareš (ERA-PACK Chrudim).

Autor článku: Michal Pavlík
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Nový ceník pro Kutnohorskou plovárnu už vstoupil v platnost15. ročník Běhu naděje v Kácově na pomoc boji s rakovinouTřetí ročník Sklenářova dne přinesl tradiční program i naprosté novinky
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM