Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 23. května 2019
logo

Volejbalový turnaj GJO Kutná Hora Zlatá křída má za sebou další ročník

Volejbalový turnaj GJO Kutná Hora Zlatá křída má za sebou další ročník
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 7.12.2018 v 8:00
Rubrika: Sport

V sobotu 1. prosince proběhl v prostorech Gymnázia Jiřího Ortena volejbalový turnaj Zlatá křída. Tradičně začátkem Adventu mezi sebou poměřili síly sportovci z různých koutů naší republiky a německého Rathenow.

Po desetihodinovém klání sil se vítězem celého turnaje stali učitelé GJO, kteří ve finále porazili vítěze posledních tří ročníků ZŠ T. G. Masaryka. V boji o třetí místo a následný zisk bronzové medaile uhájili volejbalisté z Kralup n/V, kteří zdolali Středočeský kraj.

Samozřejmě si však také velmi vážíme přízně ostatních týmů, jejichž členové si našli volný čas a rádi se při této příležitosti opět setkali: Chobotnice, Rathenow, Exstudenti I, Exstudenti II, Kutná Hora a PORG.

Celý turnaj by však nebylo možné uskutečnit bez trvalé přízně našich sponzorů. Mezi ty již dlouhá léta patří: Mgr. Vít Rakušan, Pharmaservis, Mgr. Luboš Hanzlík, Mgr. Jiří Němeček, hotel Zlatá stoupa, Středovy pekárny, Maso Čáslav, Ing. Z. Žert – ovoce a zelenina Bříství, J. K. Gaza, Mlékárna Poděbrady, BIDFOOD Kralupy nad Vltavou, MIPA – ovoce a zelenina, AG FOODS, KNORR, Kasarda Kolín, EXVER FOOD, Hügli Food.

O to nejdůležitější, tedy o krásné a napínavé duely, o fair play a hlavně o dobrou náladu, se postarali sami účastnící turnaje. Doufejme, že se příští rok opět ve zdraví a volejbalové náladě sejdeme.

Autor článku: Roman Bartoníček
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Atraktivní podívaná přilákala do KD Lorec spoustu návštěvníkůNoc kostelů 24. 5. 2019: Dáte se do zpěvu jako v tu NOC, kdy se zasvěcuje svátek...Pohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůKde se pivo vaří, tam se dobře daří – říkávali už naši předkové...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM