Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 16. září 2019
logo

Vítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasí

Vítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasí
Foto: M. Černá
 
Publikováno: 26.6.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

V pátek 21. 6. jsme na zahradě Diakonie ČCE v Čáslavi přivítali léto. Tradiční akci tentokrát provázelo krásné počasí. Program byl víc než pestrý.

V několika vstupech jsme viděli závěrečná vystoupení Hudební školy YAMAHA, navštívit nás přijeli služební psi z Městské policie Kutná Hora, v dílničkách RC Špalíček a Diakonie jsme si mohli vyrobit papírového brouka a vlastní placku na tričko.

S blížícím se podvečerem nám k poslechu zahrálo duo HANKA & VERONIQUE a večer jsme roztočili s kapelou 13MP. Děkujeme všem, kteří nás podpořili dobrovolným vstupným.

Akce byla finančně podpořena městem Čáslav, partnerem byla OSA, výborné buřtíky a klobásy na gril nám věnovaly RABBIT a paní Fialová, obsluha složená z klientů a zaměstnanců Diakonie v Čáslavi byla více než příjemná. 

Moc děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se opět za rok.

FotogalerieVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasíVítání léta v Čáslavi podpořilo i krásné počasí
Autor článku: Markéta Černá, autor fotogalerie: M. Černá
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM