Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 29. května 2020
logo

Velikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohody

Velikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohody
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 8.4.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Mottem už tradičních Velikonoc v zahradách GASK Kutná Hora bylo “Tradice a alternativa“, ale příchozí si jistě přidávali i další, jejichž smyslem se stalo cosi jako: „Radost a pohoda“.

Počasí jen chvílemi nebylo zcela ideální, většinou na hojný počet návštěvníků svítilo slunce, jehož paprsky jako šipky ukazovaly k nebývalému množství stánků, nabízejících velmi široký sortiment nejrůznějších pochoutek i nápojů nejen z našeho regionu, ale i z mnoha dalších míst republiky (od  ryze velikonočních až po tak trochu avantgardní).

Potěšil i bohatý program. Hosté si zazpívali s Kutnohorskou jarmareční muzikou, pro děti tu bylo divadlo Úsměv Ludmily Frištenské s pohádkami, kolotoč i další atrakce, včetně módní malby na obličej, kroji, tancem i zpěvem projasnily pohodovou sobotu 6. 4. folklorní soubory Mateník a Muzika Špalíček (kráčely v čele průvodu, vynášejícího smrtku a tudíž vítajícího jaro).

V týž den se přímo v GASK konaly vernisáže nových výstav, ale o nich zase až příště.

FotogalerieVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohodyVelikonoce v zahradách GASK Kutná Hora: Den, plný radostné pohody
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM