Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. července 2019
logo

Vandal vnikl do areálu firmy v Církvici a poškodil tři zaparkovaná vozidla a kamery

Vandal vnikl do areálu firmy v Církvici a poškodil tři zaparkovaná vozidla a kamery
Foto: pra
 
Publikováno: 12.2.2017 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

- Jednadvacetiletý muž z Kolínska uzavřel v srpnu 2016 s kutnohorskou prodejnou spotřebitelský úvěr. Ve smlouvě uvedl nepravdivé údaje, elektroniku převzal, ale na řádné splácení dluhu „zapomněl“. Do dnešního dne neuhradil žádnou splátku a dluží přes 27 tisíc korun. Hrozí mu odnětí svobody až na dvě léta, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

- Na  nezletilou dceru z Čáslavska zapomíná 25letý „tatínek“. Od srpna 2016 neplní  svou vyživovací povinnost, ačkoli mu bylo Okresním soudem v KH určeno přispívat 1.500 Kč měsíčně. Dluží nejméně 9 000 Kč. V případě prokázání viny mu hrozí až roční trest odnětí svobody.

- Hlídka policistů z Uhlířských Janovic kontrolovala při řízení vozu Ford Escort 65letého muže, který jel od Kralic ke Svatému Jánu. Dechová zkouška ukázala pozitivní hodnoty 2,32 promile alkoholu. Policisté mu zakázali další jízdu.

- do chaty v Soběšíně se mezi 14. – 27. 1. vloupal zloděj.  Ukradl pracovní nářadí, naplněný kanystr s benzínem a poškodil dveře a plastové okno. Škoda přes 29 000 Kč.

- DO AREÁLU FIRMY v Církvici vnikl vandal a poškodil tři zaparkovaná vozidla Iveco, Ford Transit a Hyundai (poškrábal čelní sklo, ulomil stěrače, rozbil zrcátko, propíchal pneumatiky). Poškodil kamery. Škoda  přes 57 000 Kč.

- Devětatřicetiletý muž řídil 30. 1. večer vůz Ford  od Uhlířských Janovic na Jindice. Dostal smyk a havaroval do příkopu v protisměru. Utrpěl lehké zranění a byl převezen do nemocnice na ošetření. Dechová zkouška byla negativní. 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM