Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

V sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navíc

V sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navíc
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 14.5.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Tatra klub ČR sídli v Praze, ale založen byl před 20 lety v Týnci nad Labem, kde se tehdy konal i první sraz. K tomuto jubileu se členové klubu (pochopitelně se svými vozy) 12. 5. v Týnci n/L opět sešli (sjeli) a poté zahájili jízdu po okolních městech.

Nejvíc času věnovali Kutné Hoře (i zde plnili rozličné soutěžní úkoly), kde zaparkovali své automobily na Palackého náměstí a vytvořili tak výstavu, která poutala pozornost místních obyvatel i návštěvníků z různých koutů reoubliky a světa.

Některé podrobnosti mi sdělil předseda klubu Jiří Mojžíš. Akce se zúčastnilo zhruba 50 lidí s dvaceti vozidly (nejstarší byly stále sličné a elegantní Tatry 603, v koloně jsme našli i poslední oficiálně vyrobený kus Tatry 613/700 z roku 1997, ambulanci, atd.).

Láska k věci z účastníků srazu přímo zářila, obdivu se neubránil asi nikdo. V podvečer se Tatrovky seřadily do spořádaného útvaru a jejich šoféři zamířili přes Uhlířské Janovice na zámek Berchtold, kde je čekalo hodnocení, nocleh i prohlídka zámku.

FotogalerieV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navícV sobotu 12. května měla Kutná Hora na Palackého náměstí jednu atrakci navíc
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM