Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

V kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchránili

V kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchránili
Plameny zničily dvě zaparkovaná auta.Foto: nprap. Petr Svoboda, oddělení IZS HZS Stč. kraje
 
Publikováno: 13.4.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Ve středu 11. dubna byl dvacet minut po dvaadvacáté hodině na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár přístřešku a dvou vozidel v městské části Kutné Hory Malín.

Operační důstojník k události vyslal dvě jednotky profesionálních hasičů ze stanic Kutná Hora a Čáslav a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Nové Dvory a Malín. První jednotka byla na místě zásahu už za deset minut od prvního ohlášení.

Při průzkumu bylo zjištěno, že požárem je zcela zasažen přístřešek, pod kterým jsou zaparkována dvě osobní vozidla, dále je pod ním uskladněno palivové dřevo a požár se rychle rozšiřuje na přilehlý dům.

Hasičům se podařilo pomocí čtyř C proudů dostat požár pod kontrolu za pár minut. Následovala nezbytná kontrola půdního prostoru pomocí termokamery a postupné dohašování objevených ohnisek. Závěrečnou likvidaci ohlásil velitel zásahu operačnímu středisku přesně o půlnoci.

Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího vyšetřování. Škoda vzniklá požárem byla vyčíslena na 900 tisíc korun. Včasným zásahem se hasičům podařilo uchránit majetek za 3,5 milionu korun. Celá událost se obešla bez zranění.

FotogalerieV kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchrániliV kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchrániliV kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchrániliV kutnohorské městské části Malíně shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchránili
Autor článku: nprap. Petr Svoboda, oddělení IZS HZS Stč. kraje, autor fotogalerie: nprap. Petr Svoboda, oddělení IZS HZS Stč. kraje
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM