Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 17. června 2019
logo

V Kutné Hoře se připravuje natáčení filmu Mediator

V Kutné Hoře se připravuje natáčení filmu Mediator
Foto: tz
 
Publikováno: 7.4.2015 v 13:00, Aktualizováno: 31.3.2015 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

 

Nezávislý filmařský spolek KHfilmin’ připravuje podklady pro výrobu nového filmu. Bude se jednat o akční drama z military prostředí. Film ponese název Mediator, a za jeho vznikem stojí trojice mladých mužů, Petr Vinc Havlíček, Tomáš Petráček a Lukáš Hoffman, kteří chtějí divákům na české scéně přiblížit, jak operují členové speciálních jednotek. Film bude situován do východního sektoru.

Rozvojová fiktivní země Černarus je po válce v dezolátním stavu. Několik let po odjezdu spojeneckých sil ale v Černarusi začínají opět řádit extrémisti. V rámci mezinárodní výpomoci je sem poslán český tým Bezpečnostní Informační Služby, Pozemní Branže, Arthropod, který má za úkol najít a zničit hnízdo extrémistů, než opět nepokoje přerostou Černarusi přes hlavu. Natáčení bude probíhat v letních měsících tohoto roku, a to především na Kutnohorsku, Kolínsku a v Praze. Premiéra filmu se plánuje na léto 2016. Momentálně tvůrci shánějí sponzory na realizaci projektu. Více se dozvíte na webových stránkách www.mediatorthemovie.cz.

 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM