Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. června 2019
logo

V Hlízově ozdobili náves břízkami, jaro přišly slavit stovky lidí

V Hlízově ozdobili náves břízkami, jaro přišly slavit stovky lidí
Foto: Jakub Skýva
 
Publikováno: 13.4.2019 v 14:00, Aktualizováno: 12.4.2019 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

V Hlízově oslavili příchozí období jara stylovou předvelikonoční slavností. První ročník Hlízovského jarmarku vítal místní i přespolní a zřejmě odstartoval novou obecní tradici. Do Hlízova se sjeli stánkaři z různých koutů republiky, ale i místní producenti. „Jsem rád, že se nám podařilo oslovit lokální prodejce.

Třeba téměř místní cukrářku, Laďku Krčmářovou s dekoracemi z Malína nebo kutnohorskou vinařku, nedaleko měl dveře otevřené místní včelař. Podpora těchto prodejců pro nás byla primární,” povídal Jakub Skyva a navázal:

„Už teď víme, že bychom příští jarmark ještě více a rádi rozšířili a z akce udělali událost okresního charakteru. Lidé nám vyjádřili podporu, přišlo jich během dne více jak 800, nakupovali a bavili se.”

JARMARK VYCHÁZEL VSTŘÍC VŠEM VĚKOVÝM KATEGORIÍM. První Hlízovský jarmark vycházel vstříc téměř všem věkovým kategoriím, a zvláště těm nejmladším. „Ať už to byly projížďky na koni, zvířátka z farmy, nejrůznější atrakce nebo UMĚLÝ SNÍH A NEFALŠOVANÁ KOULOVAČKA.

Děti mohly po celý den tvořit ve výtvarné dílně nebo skotačit na nově otevřeném dětském hřišti,” dodal pořadatel.  Akce, která zřejmě příští rok naváže na letošní povedený ročník, se uskutečnila pod záštitou Obecního úřadu v Hlízově a podpory společnosti KHnet.info, Vinné sklepy Kutná Hora, Hlízovského unikátního spolku, místních hasičů a Pohostinství v Hlízově.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM