Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 16. září 2019
logo

Uhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý program

Uhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý program
Foto: Ing. Vl. Havlíček
 
Publikováno: 25.6.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Tradiční Uhlířskojanovické slavnosti se konaly v sobotu 22. června. Zahájily je dětské pěvecké sbory Červánek a Pampeliška a chrámový sbor Alois. Program pokračoval komentovanou prohlídkou kostelů sv. Aloise a sv. Jiljí. Komentovaná prohlídka se konala  rovněž v Tyršových sadech.

Dále vystoupila skupina historického šermu Žoldnéři, která kromě ukázek soubojů a historických zbraní sehrála i středověkou popravu. Na uhlířskojanovickém náměstí také probíhaly soutěže se skauty, ochutnávka bylinných čajů, ukázka dřevosochání a další aktivity pro děti.

Představili se také divadelníci místního divadelního spolku Uhlíř, kteří se pochlubili ukázkou z nově nastudovaného pásma balad Kytice. Vlastní představení Kytice se konalo večer v místní sokolovně a uzavřelo tak celou letošní akci. Ještě předtím si návštěvníci zazpívali a zatančili s kapelou Nine Orchestra.

FotogalerieUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý programUhlířskojanovické slavnosti 2019 měly zábavný, přitažlivý a pestrý program
Autor článku: Ing. Vladimír Havlíček, autor fotogalerie: Ing. Vl. Havlíček
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM