Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 22. července 2018
logo

Týden hokeje zavítal i na ledovou plochu do Čáslavi

Týden hokeje zavítal i na ledovou plochu do Čáslavi
Foto: zak
 
Publikováno: 8.10.2017 v 16:00
Rubrika: Čáslav

Čáslavský zimní stadion přivítal v rámci celostátní akce Týden hokeje na své ledové ploše nové malé zájemce o tento sport. Děti ve věku od čtyř do osmi let se zde sešly, aby si pod dozorem svých rodičů a za asistence již zkušených hokejistů vyzkoušely základy bruslení. V rámci připraveného programu si mohly vytvořit i svůj první "skutečný" hokejový zážitek.

Akci uspořádal čáslavský hokejový klub ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Děti si kromě zajímavých zážitků s sebou domů odnášely i drobné dárky, které jim budou akci i nadále připomínat. Rodiče dětí zase měli možnost seznámit se se základními podmínkami, které je nezbytné případnému malému hokejistovi vytvořit, udělat si představu o nákladnosti tohoto sportu a časové zátěži, kterou tréninky představují nejen pro děti, ale v této věkové kategorii samozřejmě i pro jejich rodiče. Dozvěděli se také mnohé informace o přínosu ledního hokeje pro vývoj dítěte.

Akce, která se zároveň stala určitou formou náboru dětí do místního hokejového klubu mezi nejmladší "Gripeňata" se setkala s kladným přijetím a ohlasem jak u dětí, tak i u jejich rodičů. Zdá se tedy, že se v nejbližší době rodina čáslavských hokejistů rozroste o další malé členy.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM