Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 15. července 2019
logo

Titul Mistr ČR amatérské taneční ligy SUT vytančili Honzík s Eliškou z Taneční školy Novákovi

Titul Mistr ČR amatérské taneční ligy SUT vytančili Honzík s Eliškou z Taneční školy Novákovi
Foto: TZ
 
Publikováno: 14.5.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Reprezentanti Taneční školy Novákovi Kutná Hora Honzík Kmoch a Eliška Čermáková zvítězili v kategorii Děti II. na Mistrovství České republiky SUT a tím získali pro domovský klub titul Mistr ČR. Toto mistrovství se konalo v již tradičním termínu na státní svátek 8. května 2019 v Pardubicích.

Na toto mistrovství se z kutnohorské taneční školy vypravilo celkem pět tanečních párů. Kromě titulu mistra ČR přidaly páry do sbírky titulů ještě titul prvního vicemistra v kategorii Junior I. standardních tanců – Roman Čermák s Monikou Vedralovou a v kategorii Junior I. latinskoamerických tanců – Míša Havlín s Aničkou Mičánkovou.

Míša s Aničkou pak ještě vybojovali titul 2. vicemistra v kategorii  Junior I. standardních tanců. Výsledky MČR Pardubice: kategorie Děti II. kombinace 1. místo – Jan Kmoch – Eliška Čermáková – MISTR ČR SUT pro rok 2019, kategorie Junior I. – standardní tance 2. místo – Roman Čermák – Monika Vedralová – 1. VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 3. místo – Michal Havlín – Anna Mičánková – 2.

VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 6. místo – Pavel Vocl – Elen Hehlová, kategorie Junior I. – latinskoamerické tance 2. místo – Michal Havlín – Anna Mičánková – 1. VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 6. místo – Roman Čermák – Monika Vedralová, 9. místo – Pavel Vocl – Elen Hehlová, kategorie Mládež  – standardní tance 5. místo – Dalibor Hovorka – Helena Lučivňáková, kategorie Mládež – latinskoamerické tance 4. místo – Dalibor Hovorka – Helena Lučivňáková.

V sobotu 11. května 2019 se další velice důležité soutěže zúčastnil taneční pár mezinárodní taneční třídy Patrik Dobruský s Veronikou Novákovou. Jednalo se o seriál soutěží Českého svazu tanečního sportu, a to o TANEČNÍ LIGU Mládeže.

Tady se Patrik s Veronikou v latinskoamerických tancích probojovali až do finále, kde brali 3. místo hned za 2. vicemistrem Evropy v latinskoamerických tancích a za 2. vicemistrem ČR v latinskoamerických tancích !!! V týž den se pohárové taneční soutěže Cena města Kladno zúčastnil Tomáš Kalous s Barborou Novákovou a umístili se na skvělém 2. místě.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM