Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 6. června 2020
logo

Titul Mistr ČR amatérské taneční ligy SUT vytančili Honzík s Eliškou z Taneční školy Novákovi

Titul Mistr ČR amatérské taneční ligy SUT vytančili Honzík s Eliškou z Taneční školy Novákovi
Foto: TZ
 
Publikováno: 14.5.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Reprezentanti Taneční školy Novákovi Kutná Hora Honzík Kmoch a Eliška Čermáková zvítězili v kategorii Děti II. na Mistrovství České republiky SUT a tím získali pro domovský klub titul Mistr ČR. Toto mistrovství se konalo v již tradičním termínu na státní svátek 8. května 2019 v Pardubicích.

Na toto mistrovství se z kutnohorské taneční školy vypravilo celkem pět tanečních párů. Kromě titulu mistra ČR přidaly páry do sbírky titulů ještě titul prvního vicemistra v kategorii Junior I. standardních tanců – Roman Čermák s Monikou Vedralovou a v kategorii Junior I. latinskoamerických tanců – Míša Havlín s Aničkou Mičánkovou.

Míša s Aničkou pak ještě vybojovali titul 2. vicemistra v kategorii  Junior I. standardních tanců. Výsledky MČR Pardubice: kategorie Děti II. kombinace 1. místo – Jan Kmoch – Eliška Čermáková – MISTR ČR SUT pro rok 2019, kategorie Junior I. – standardní tance 2. místo – Roman Čermák – Monika Vedralová – 1. VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 3. místo – Michal Havlín – Anna Mičánková – 2.

VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 6. místo – Pavel Vocl – Elen Hehlová, kategorie Junior I. – latinskoamerické tance 2. místo – Michal Havlín – Anna Mičánková – 1. VICEMISTR ČR SUT pro rok 2019, 6. místo – Roman Čermák – Monika Vedralová, 9. místo – Pavel Vocl – Elen Hehlová, kategorie Mládež  – standardní tance 5. místo – Dalibor Hovorka – Helena Lučivňáková, kategorie Mládež – latinskoamerické tance 4. místo – Dalibor Hovorka – Helena Lučivňáková.

V sobotu 11. května 2019 se další velice důležité soutěže zúčastnil taneční pár mezinárodní taneční třídy Patrik Dobruský s Veronikou Novákovou. Jednalo se o seriál soutěží Českého svazu tanečního sportu, a to o TANEČNÍ LIGU Mládeže.

Tady se Patrik s Veronikou v latinskoamerických tancích probojovali až do finále, kde brali 3. místo hned za 2. vicemistrem Evropy v latinskoamerických tancích a za 2. vicemistrem ČR v latinskoamerických tancích !!! V týž den se pohárové taneční soutěže Cena města Kladno zúčastnil Tomáš Kalous s Barborou Novákovou a umístili se na skvělém 2. místě.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM