Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 28. března 2024
logo

Těsné vítězství hokejistů Kutné Hory v Neratovicích: Opět se potvrdilo se, že obranným štítem Sršňů je brankář Denis Hermann!

Publikováno: 5.3.2015 v 16:00, Aktualizováno: 2.3.2015 v 7:00
Rubrika: Sport

HC Buldoci Neratovice – SK Sršni Kutná Hora 0:1 (0:0, 0:0, 0:1). Živá kapela, 700 diváků na posledním zápasu Buldoků v této sezóně - k této kulise jim náramně pasovali kutnohorští Sršni, tým z čela tabulky (byť nekompletní).

Zápas začal v poměrně vysokém tempu, to ale určovali hlavně Buldoci. Při jedné z mnoha šancí domácích přepadl jeden z Buldoků před našeho gólmana a Jirka Tvrdík II. to s čištěním prostoru přehnal. Dostal trest 5 minut + do konce utkání! Dlouhé oslabení jsme dokázali přežít a první třetinu ustáti, ale její účet byl pro nás žalostný. Sestava mínus jeden hráč, v oslabení téměř 11 minut, soupeř „seděl“ jen 2 minuty. Jen 2x jsme vystřelili na bránu, soupeř 17x! Stručně: Vše špatně, kromě jediného – našeho gólmana. Ve 2. třetině za pochvalu stáli nejvíce diváci, mezi nimiž bylo i několik Kutnohořanů.

Do třetí části nabudil trenér výborně celý tým. Odměna přišla ve 45. minutě. Lukáš Rudolfský posunul puk na Pavla Švejdu, který ho poslal do sítě. Hlavním štítem byl stále Denis Hermann. Šance na celkové první místo žije. Sestava: Hermann, Březina – Vaněk, Tvrdík II., Krejsa, Švejda, Rudolfský, Pipek, Siváček, Tvrdík I, Tvrdík Jan, Jelínek, Pácal, Andrle, Janota.

DENISOVI PŘEJEME K 21. NAROZENINÁM HODNĚ ZDRAVÍ A MNOHO SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.

Autor článku: Z. Jelínek