Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Talentovaná kutnohorská atletka Dominika Nováková jede na ODM 2019!

Talentovaná kutnohorská atletka Dominika Nováková jede na ODM 2019!
Foto: T. Kaprálek
 
Publikováno: 20.6.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

Atmosféru jako na pravých olympijských hrách zažije ve dnech 23. - 28. června 2019 v Liberci a Jablonci n/N kutnohorská atletka Dominika Nováková (ročník 2006), která je v nominaci mladšího žactva Středočeského kraje na Olympiádu dětí a mládeže.

Členka oddílu SKP Olympia Kutná Hora bude startovat v běhu na 300 m a její letošní nejlepší čas 43,79 jí určitě dává šanci na dobré umístění v souboji se soupeřkami z ostatních krajů celé ČR.

„Dominika je členkou oddílu atletiky hned od znovuobnovení naší činnosti, přišla na první nábor, který jsme pořádali na jaře 2015. Prošla tak kategoriemi mladší i starší přípravky a aktuálně je členkou družstva mladších žákyň, kterému se daří výrazněji prosazovat v letošním krajském přeboru.

Má snahu a potenciál se zlepšovat, trenéři chválí její přístup k tréninku a v neposlední řadě má velkou podporu obou rodičů. Moc se proto těšíme na další sportovní vývoj Dominiky a sami jsme zvědaví, kam až se ve vyšších kategoriích dokáže posunout,“ říká Karel Ptáček, předseda atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora.

Běh na 300 m je na programu ODM v úterý 25. června 2019, případné finále pak hned následující den. Tak držme společně kutnohorské atletce Dominice Novákové palce!  

Autor článku: Tomáš Kaprálek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM