Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 19. září 2019
logo

Stručně ze Zbraslavic

Stručně ze Zbraslavic
Foto: M. Pravdová
 
Publikováno: 10.7.2014 v 16:00, Aktualizováno: 7.7.2014 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

SCHVÁLENÍ DOTACE MŽP v rámci 50. výzvy Prioritní osa 3 na „Energetická opatření objektu tělocvičny ve Zbraslavicích“ vzalo ZO Zbraslavice na vědomí a pověřuje starostu přípravou na výběrové řízení. - ZŘÍZENÍ VĚCNÉHO BŘEMENE (právo provést stavbu) schválilo ZO Zbraslavice pro ČEZ Distribuce a.s. Děčín na silnici III/3367 a dalších místech v působnosti obce. - PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, na které je umístěna stavba bytového domu v majetku OSBD Kutná Hora, byl schválen za cenu 22.400 Kč. - PRO ŠKOLNÍ JÍDELNU Zbraslavice bude zakoupen konvektomat za cca 250 tisíc Kč po dohodě na něj přispějí i obce Bohdaneč, Černíny, Čestín, Opatovice I, Slavošov, Štipoklasy, Vlastějovice. Po zakoupení a instalaci tohoto zařízení budou mít děti v ŠJ na výběr ze dvou jídel.

ZA ÚDRŽBU STROMŮ bude proplaceno firmě TRANGO 61.589 Kč. - FOTBALOVÝ TURNAJ O Pohár starosty obce Zbraslavice (9. srpna) bude podpořen příspěvkem ve výši 5 tisíc Kč. - VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ na místní komunikaci v horní části Zbraslavic bude rozšířeno dle předloženého rozpočtu za 48 tisíc Kč. - VOLNÉMU SDRUŽENÍ DŮCHODCŮ bude proplaceno 4.490 Kč. Peníze byly použity na prohlídku památek v Kutné Hoře.

ZA OPRAVU OMÍTEK stěn, povrchů podlah atd. v obecním bytě číslo 10 bylo ZO Zbraslavice schváleno proplacení 69.500 Kč. - S NÁJEMCI ZAHRÁDEK v zahrádkářské kolonii jednal starosta obce Zbraslavice. Zastupitelstvo po jednání přistoupilo na návrh zahrádkářů: Nájem 1 Kč za 1 m² na dobu určitou do 31. 12. 2016 s možností dalšího pronájmu, koupě 30 Kč za 1 m². Zvýhodněné podmínky platí pouze do 31. 3. 2015. Pokud do té doby nebude se stávajícími nájemci uzavřena kupní nebo nájemní smlouva, stanoví ZO Zbraslavice cenu vyšší.

SE ZÁMĚREM PROJEKTU ČOV a kanalizace v chatové oblasti u Starého rybníka ZO Zbraslavice na základě hlasování (z přítomných 10 zastupitelů 4 pro, 3 proti, 3 se zdrželi) byl vysloven nesouhlas. Situací se bude vedení obce dále zabývat po komunálních volbách a po vyjasnění celé problematiky. - PŘÍŠTÍ ZASEDÁNÍ ZO Zbraslavice se bude konat 25. srpna od 17.00 hod. v kanceláři starosty.

 

Autor článku: hos
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM