Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 22. února 2020
logo

Stručně ze Zbraslavic

Stručně ze Zbraslavic
Foto: M. Pravdová
 
Publikováno: 10.7.2014 v 16:00, Aktualizováno: 7.7.2014 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

SCHVÁLENÍ DOTACE MŽP v rámci 50. výzvy Prioritní osa 3 na „Energetická opatření objektu tělocvičny ve Zbraslavicích“ vzalo ZO Zbraslavice na vědomí a pověřuje starostu přípravou na výběrové řízení. - ZŘÍZENÍ VĚCNÉHO BŘEMENE (právo provést stavbu) schválilo ZO Zbraslavice pro ČEZ Distribuce a.s. Děčín na silnici III/3367 a dalších místech v působnosti obce. - PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, na které je umístěna stavba bytového domu v majetku OSBD Kutná Hora, byl schválen za cenu 22.400 Kč. - PRO ŠKOLNÍ JÍDELNU Zbraslavice bude zakoupen konvektomat za cca 250 tisíc Kč po dohodě na něj přispějí i obce Bohdaneč, Černíny, Čestín, Opatovice I, Slavošov, Štipoklasy, Vlastějovice. Po zakoupení a instalaci tohoto zařízení budou mít děti v ŠJ na výběr ze dvou jídel.

ZA ÚDRŽBU STROMŮ bude proplaceno firmě TRANGO 61.589 Kč. - FOTBALOVÝ TURNAJ O Pohár starosty obce Zbraslavice (9. srpna) bude podpořen příspěvkem ve výši 5 tisíc Kč. - VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ na místní komunikaci v horní části Zbraslavic bude rozšířeno dle předloženého rozpočtu za 48 tisíc Kč. - VOLNÉMU SDRUŽENÍ DŮCHODCŮ bude proplaceno 4.490 Kč. Peníze byly použity na prohlídku památek v Kutné Hoře.

ZA OPRAVU OMÍTEK stěn, povrchů podlah atd. v obecním bytě číslo 10 bylo ZO Zbraslavice schváleno proplacení 69.500 Kč. - S NÁJEMCI ZAHRÁDEK v zahrádkářské kolonii jednal starosta obce Zbraslavice. Zastupitelstvo po jednání přistoupilo na návrh zahrádkářů: Nájem 1 Kč za 1 m² na dobu určitou do 31. 12. 2016 s možností dalšího pronájmu, koupě 30 Kč za 1 m². Zvýhodněné podmínky platí pouze do 31. 3. 2015. Pokud do té doby nebude se stávajícími nájemci uzavřena kupní nebo nájemní smlouva, stanoví ZO Zbraslavice cenu vyšší.

SE ZÁMĚREM PROJEKTU ČOV a kanalizace v chatové oblasti u Starého rybníka ZO Zbraslavice na základě hlasování (z přítomných 10 zastupitelů 4 pro, 3 proti, 3 se zdrželi) byl vysloven nesouhlas. Situací se bude vedení obce dále zabývat po komunálních volbách a po vyjasnění celé problematiky. - PŘÍŠTÍ ZASEDÁNÍ ZO Zbraslavice se bude konat 25. srpna od 17.00 hod. v kanceláři starosty.

 

Autor článku: hos
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM