Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019
logo

Středočeští hasiči mají nové instruktory vzdělávacího programu Hasík

Středočeští hasiči mají nové instruktory vzdělávacího programu Hasík
Foto: HZS STČ
 
Publikováno: 6.12.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Noví instruktoři ze Středočeského, Plzeňského a Libereckého kraje úspěšně absolvovali společný kurz vzdělávacího programu HASÍK CZ - Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.  

Kurz probíhal pod vedením sehraného tria bratrů Bohdana a Štěpána Mikulkových a Miroslava Piňose. Školení bylo rozděleno na metodickou a supervizní část.

Úvodní metodická část se uskutečnila v prostorách Školicího střediska a chemické laboratoře Kamenice HZS Stč. kraje od 19. do 21. října, kde se noví adepti na instruktory dozvěděli, jak předávat informace z oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva dětem ve 2. a 6. třídě základní školy.

Druhá část se konala o prvním adventním víkendu 1. a 2. prosince v Školním a výcvikovém zařízení HZS ČR ve Zbirohu. Tentokrát se úlohy otočily a účastníci kurzu předváděli lektorům a svým kolegům v rolích druháčků a šesťáků získané praktické znalosti.

Celkem se kurzu účastnilo 22 osob z řad HZS krajů a sborů dobrovolných hasičů. Středočeši mají nové přírůstky v okresech Příbram, KUTNÁ HORA, Praha-východ a Nymburk.

Autor článku: por. Ing. Lucie Jelínková, krajský koordinátor PVČ
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM