Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…

Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…
Foto: RJ
 
Publikováno: 16.6.2019 v 14:00, Aktualizováno: 14.6.2019 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Dvojnásobný olympijský vítěz z  Atlanty 1996 a sportovní ředitel ČOV, Martin Doktor, vylosoval 5. června pod dohledem paní notářky 35 vítězů (z celkového počtu 461 škol, které splnily podmínky) hlavních cen Sazka Olympijského víceboje pro letošní školní rok.

Na ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora se opět usmálo štěstí (již počtvrté za sebou !) a stala se tak jedním ze šesti výherců nejvyšší ceny - poukazu na sportovní vybavení v hodnotě 60.000 Kč.

Slavnostní předání hlavních  cen  proběhlo ve čtvrtek  13. června  v  HOP areně v Čestlicích (největší trampolínové centrum v České republice) za účasti Jiřího Kejvala, předsedy Českého olympijského výboru, ambasadorů Sazka Olympijského víceboje (Šárka Kašpárková, Štěpán Janáček, Ilona Burgrová, Michal Navrátil, Petr Pilát, Jiří Beran), týmu organizátorů a také reprezentantů vítězné školy – učitelů Mgr. Radka Jáska a Mgr. Lenky Hanzlíkové a žáků - sportovců Nely Mocové a Štěpána Jelínka, kteří se doslova vyřádili na spoustě skákacích trampolín.

Nákup kvalitního sportovního vybavení plnohodnotně obohatí hodiny tělesné výchovy na škole, která se projektu Českého olympijského výboru, jehož cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, věnuje od nultého ročníku - od roku 2014.

V pondělí, 24. června, obdrží žáci, kteří splnili všech osm disciplín víceboje, spolu se školním vysvědčením také Olympijský diplom a letošní ročník SAZKA OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE bude historií. Poděkování patří především dětem, ale i mnohým pedagogům, kteří mají na úspěšném projektu také svůj podíl.

FotogalerieŠtěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…Štěstí přeje připraveným aneb ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ pro kutnohorskou Masaryčku…
Autor článku: Mgr. Radek Jásek, autor fotogalerie: RJ
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM