Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 18. února 2019
logo

Sraz motocyklů značky Yamaha

Sraz motocyklů značky Yamaha
Foto: zak
 
Publikováno: 16.9.2014 v 16:00, Aktualizováno: 9.9.2014 v 12:00
Rubrika: Čáslav

V sobotu 30. srpna se stalo čáslavské Žižkovo náměstí místem setkání hrdých majitelů motocyklů Yamaha Drag Star, kteří se sem sjeli téměř z celé republiky.

"Jde o druhou takovouto akci v letošním roce," vysvětlil organizátor srazu, pan Jan Malý. "První setkání proběhlo již na počátku prázdnin, ale vše bylo organizováno ve velkém spěchu, takže mnozí zájemci neměli možnost se dostavit. Tentokrát již bylo na přípravu času dost, takže i přihlášených účastníků je o poznání více," konstatoval.

Motocyklisté, pro něž se jízda na těchto strojích stala nezbytnou součástí života, se v centru Čáslavi shromáždili kolem jedenácté hodiny dopolední a po vzájemném seznámení a prohlídce motorek ostatních účastníků, se vydali na spanilou jízdu, jejíž cíl byl v Poděbradech.

"Jsem rád, že jsme se zde takto sešli, protože mnozí spolu již delší dobu komunikujeme prostřednictvím internetu na fóru motorkari.cz. Byl tedy již nejvyšší čas seznámit se osobně," doplnil Jan Malý, který byl se zájmem o akci zjevně spokojen.

Stejně jako jemu udělal sraz motorkářů radost také místním obyvatelům, zvláště pak samozřejmě mužům a chlapcům, kteří mohli alespoň po několik desítek minut obdivovat krásu strojů, vystavených na Žižkově náměstí.

 

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Výjezdy profesionálů i dobrovolných hasičů našeho regionu od 7. do 12. 2. 2019Výroční divadelní a filmové ceny předány!Obnovená tradice masopustu na Kaňku: Sedmý díl seriálu!Jan „Sahara“ Hedl a Blanka Šrumová v kutnohorském Blues Café
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM