Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Sparta Praha míří na Klimešku. Přijďte na vrcholový futsal

Sparta Praha míří na Klimešku. Přijďte na vrcholový futsal
Foto: TZ
 
Publikováno: 8.3.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

Sportovní hala Klimeška Kutná Hora bude hostit další významnou sportovní akci. V rámci 22. kola VARTA futsal ligy se ve městě pod Barborou odehraje zápas týmů AC Sparta Praha – Helas Brno. Souboj rivalů začíná v pátek 29. března ve 20 hodin.

Zápas přivedla do města Kutnohorská sportovní. „Chceme Kutnohorákům nabídnout další skvělý zápas v naší parádní hale. Fanoušci uvidí špičkový zápas, a navíc by v brance Sparty měl nastoupit legendární fotbalový brankář Jaromír Blažek,“ prozradil za pořadatele zápasu Štěpán Sokač.

Před zápasem se uskuteční i Blažkova autogramiáda přímo v hale. „Měl by nastoupit do druhé půle. Bude to jeho premiéra v nejvyšší futsalové soutěži,“ řekl na adresu Jaromíra Blažka kouč Sparty Beni Simitči, v jehož týmu hrají reprezentanti z Česka, Slovenska, Chorvatska, ale také mistr světa Wilde.

Samotný zápas má jednu velkou premiéru. Poprvé si fanoušci mohou koupit přímo místenku se svou sedačkou, a to z pohodlí svého domova nebo z mobilu přes web Ticketportal.

„Dohodli jsme se s manažerem haly, že očíslujeme sedačky a označíme sektory. Prodej vstupenek odstartoval v úterý. Teď už bude mít každý své místo jisté. Je to komfortnější. Navíc si každý může vstupenku vytisknout doma,“ uvedl Michal Pavlík, který má na starosti ticketing. Na utkání se prodávají vstupenky jak na sezení, tak i na stání.

Zajímavostí je, že si na zápas můžete koupit také vstupenku na sezení s rautem. Ta stojí 350 Kč a je jich pouze dvacet. „Chceme náročnějším divákům nabídnout jakýsi komfort. Vyhnou se frontám na jídlo i pití. V ceně lístku budou mít nealkoholické nápoje, pivo, víno a spousty jídla kdykoliv během zápasu ve speciální místnosti,“ dodal Štěpán Sokač.

Odkaz na vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event/AC-Sparta-Praha-Helas-Brno.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Výkopy na Palackého náměstí patří ke krokům, vedoucím k oživení tohoto prostoru Kutné HoryLegiovlak se zastavil v Čáslavi, evokuje historii a promlouvá k dneškuBrilantní muzikanti se blýskli v kutnohorském Blues CaféVíce než 200 dětí vystoupilo na školní akademii ZŠ Kutná Hora - Žižkov
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM