Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 16. července 2020
logo

Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK

Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 4.6.2018 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

V sobotu 2. 6. se obloha po předchozím bouřlivém dni projasnila a zahrady GASK v Kutné Hoře se staly ideálním postředím k setkání a prezentaci neziskových organizací města pod Barborou a okolí, které si pro návštěvníky a hlavně pro děti připravily bohatý program.

Jistě se mnou budete souhlasit, že mít dobré sousedy je jako výhra v loterii – a organizátor akce spolek Denemark myslel na lidi, které spojuje snaha pečovat o životní prostředí, nacházet společné zájmy, rozvíjet svá těla i mozky, dokázat se  pobavit a umět vzít za práci, když je to potřeba.

Vstupné bylo všude dobrovolné, pokud se někde plnily pokladničky, bylo zřejmé, nač peníze půjdou (například Denemark shromažďoval peníze na obnovu vodníka, kterého na Loreckém rybníku poničili vandalové).

Ve stáncích, na trávnících i na vodní scéně se prezentovaly jednotlivé organizace: Tsunami team flyball ZKO KH se svými psíky, spolek maminek SPOLU (zatančil s dětmi v šátcích), TJ Sokol předvedl ukázky sletové skladby pro maminky s dětmi, RC Špalíček zpívání s dětmi a různé hudební nástroje.

Jogíni (a jogínky) ukázali některé cviky, Dítě a kůň zvířátka, KHnet.info potěšil děti skákacím hradem a dospělé nealko pivem, včelaři povídáním o své práci, svou činnost samozřejmě prezentovaly i Denemark, Oblastní charita, Rytmus, atd.

Člověku se ten přívlastek z názvu (Sousedský) v tom nejlepším smyslu slova stále nutí do textu, protože takhle nějak by se lidé měli k sobě chovat: Navzájem si nabízet různé domácí pochutiny, postarat se o děti a jejich zábavu, společně posedět a třeba i popít, žít slušně, což přece neznamená, že nudně. Dpolň si ostatně každý sám...

FotogalerieSousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK Sousedský jarmark: Sousedské setkání se letos konalo v krásných zahradách GASK
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM