Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Souboj českých mladíků s Rusy sledovalo v Čáslavi téměř devět stovek diváků!

Souboj českých mladíků s Rusy sledovalo v Čáslavi téměř devět stovek diváků!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 4.1.2018 v 7:00
Rubrika: Sport

Zimní stadion v Čáslavi 21. 12. hostil první mezinárodní zápas: Před skvělou návštěvou se na čáslavském ledě střetly výběry U16 ČR a Ruska. "Zápas je poděkováním fanouškům hokeje v Čáslavi, kteří nás po celý rok skvěle podporovali," uvedl předseda klubu Viliam Chrenka. Souboj šestnáctiletých hochů ČR a Ruska by nemusel být v Čáslavi posledním mezinárodním utkáním. "Podobné zápasy bychom chtěli pořádat v Čáslavi i v budoucnu," naznačil Viliam Chrenka a dodal: "Jde i o prestižní záležitost, skvělou propagaci Čáslavi."

U16: ČR - Rusko 3:6 (0:1, 2:2, 1:3).

Rusové vedli už 3:0, před druhou sirénou se Čechům podařilo snížit na 2:3. Ve 3. třetině chtěli Češi vyrovnat, ale místo toho inkasovali. Trochu optimismu na české hokejky vlil Sedláček využitou přesilovkou, ale i Rusové zužitkovali početní výhodu.

Branky a asistence: 28. Binias (Vacík), 35. Chlubna (Krutil), 57. Sedláček (Chlubna) - 11. Guščin (Ponomarev, Pašin), 25. Guščin (Ponomarev), 28. Ponomarev (Guščin), 44. Guščin (Ponomarev), 48. Guščin (Ponomarev, Pašin), 59. Ponomarev (Steklov, Vasčilin). Diváků: 862. ČR: Lekeš - Baláž, Krutil, Sedláček, Vacík, Hampl, Kremláček, Talafa, Perička - Cikhart, Myšák, Novák, Malát, Gut, Binias, Luža, Konečný, Chlubna, Geidl, Handl, Matěj. Trenér Beran. Rusko: Askarov - Kuzmin, Muchamadullin, Vasčilin, Steklov, Šigajev, Kondratěnko, Pustovalov - Šujdin, Zlodějev, I. Didkovskij, Tjutnej, Chušnutdinov, Rychkov, Guščin, Ponomarev, Pašin, Konstantinov, Burujanov, A. Didkovskij. Trenér Golubovič.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Výjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů našeho regionu v období od 10. do 15. 1. 2019Jedinečné taneční nabízejí výuku a radost z tance pro děti s handicapemKlub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Výstava na Hrádku se pro velký zájem prodlužuje
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM