Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. října 2018
logo

Souboj českých mladíků s Rusy sledovalo v Čáslavi téměř devět stovek diváků!

Souboj českých mladíků s Rusy sledovalo v Čáslavi téměř devět stovek diváků!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 4.1.2018 v 7:00
Rubrika: Sport

Zimní stadion v Čáslavi 21. 12. hostil první mezinárodní zápas: Před skvělou návštěvou se na čáslavském ledě střetly výběry U16 ČR a Ruska. "Zápas je poděkováním fanouškům hokeje v Čáslavi, kteří nás po celý rok skvěle podporovali," uvedl předseda klubu Viliam Chrenka. Souboj šestnáctiletých hochů ČR a Ruska by nemusel být v Čáslavi posledním mezinárodním utkáním. "Podobné zápasy bychom chtěli pořádat v Čáslavi i v budoucnu," naznačil Viliam Chrenka a dodal: "Jde i o prestižní záležitost, skvělou propagaci Čáslavi."

U16: ČR - Rusko 3:6 (0:1, 2:2, 1:3).

Rusové vedli už 3:0, před druhou sirénou se Čechům podařilo snížit na 2:3. Ve 3. třetině chtěli Češi vyrovnat, ale místo toho inkasovali. Trochu optimismu na české hokejky vlil Sedláček využitou přesilovkou, ale i Rusové zužitkovali početní výhodu.

Branky a asistence: 28. Binias (Vacík), 35. Chlubna (Krutil), 57. Sedláček (Chlubna) - 11. Guščin (Ponomarev, Pašin), 25. Guščin (Ponomarev), 28. Ponomarev (Guščin), 44. Guščin (Ponomarev), 48. Guščin (Ponomarev, Pašin), 59. Ponomarev (Steklov, Vasčilin). Diváků: 862. ČR: Lekeš - Baláž, Krutil, Sedláček, Vacík, Hampl, Kremláček, Talafa, Perička - Cikhart, Myšák, Novák, Malát, Gut, Binias, Luža, Konečný, Chlubna, Geidl, Handl, Matěj. Trenér Beran. Rusko: Askarov - Kuzmin, Muchamadullin, Vasčilin, Steklov, Šigajev, Kondratěnko, Pustovalov - Šujdin, Zlodějev, I. Didkovskij, Tjutnej, Chušnutdinov, Rychkov, Guščin, Ponomarev, Pašin, Konstantinov, Burujanov, A. Didkovskij. Trenér Golubovič.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM