Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Snídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informací

Snídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informací
Foto: tz MAS
 
Publikováno: 26.1.2019, Aktualizováno: 25.1.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Na tradiční setkávání starostů členských obcí navázala Místní akční skupina (MAS) Lípa pro venkov akcí nazvanou „Snídaně pro starosty“, která se konala v úterý 22. ledna v Kutné Hoře v Rytířském sále Vlašského dvora.

Sešlo se zde celkem 45 zástupců obcí, aby nad kávou a drobným občerstvením diskutovali  o aktuálním dění v území MAS.Setkání bylo věnované aktuálním problémům veřejné správy na Kutnohorsku, dotačním titulům a plánované činnosti MAS v roce 2019.Mgr.

Radek Tvrdík, manažer MAS Lípa pro venkov z.s., hned v úvodu předal slovo starostovi města Kutné Hory Ing. Josefu Viktorovi, který seznámil přítomné starosty členských obcí MAS Lípa pro venkov z.s. o aktuální situaci týkající se kutnohorské nemocnice a úsilím kutnohorské radnice o zachování akutní chirurgické péče.

Kutnohořany může zaujmout fakt, že všichni přítomní starostové (včetně těch z Čáslavska) toto úsilí plně podporují. Kutná Hora za tímto účelem sestavila vlastní skupinu, složenou z politiků i odborníků, takže na jednání s vedením Středočeského kraje přichází dobře připravena a vybavena pádnými argumenty. 

Dále byl na programu IROP  a možnosti čerpání z výzev MAS pro obce v roce 2019, vznik turistické destinace Kolínsko a Kutnohorsko, představení a podmínky členství, možnosti čerpání dotací OPŽP přes MAS Lípa pro venkov atd.

FotogalerieSnídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informacíSnídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informacíSnídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informacíSnídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informacíSnídaně pro starosty přinesla mnoho prospěšných a zajímavých informací
Autor článku: tz, autor fotogalerie: TZMAS
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM