Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 21. února 2019
logo

Smutný Lovec úsměvů uzavírá klipovou sérii k novému albu kutnohorské kapely Vesper

Smutný Lovec úsměvů uzavírá klipovou sérii k novému albu kutnohorské kapely Vesper
Foto: tz
 
Publikováno: 4.10.2018 v 8:00
Rubrika: Kultura

Jen před pár dny (29. 9.) pokřtila kutnohorská hard-popová kapela VESPER své nové, již páté, řadové album Pan Optikum. Průběžně vydávané singly provázely videoklipy, kterých kapela doposud pustila na veřejnost úctyhodných pět. Klip ke skladbě Lovec úsměvů celou sérii uzavře.

„Jde o další z charakterů, které popisujeme na novém albu. Smutný Lovec úsměvů je tak trochu součástí nitra každého z nás. Jen u někoho leze na povrch více a u někoho méně. Je to vlastně tragické hledání vlastního já na úkor druhých. A to není pěkná vlastnost.“, komentuje obsah skladby autor textu a hudby Pavel Ladra.

Lovec úsměvů má i svou vizuální podobu a uzavírá zároveň klipovou sérii, která doprovázela vybrané singly z nové desky Pan Optikum. „Zvolili jsme trochu minimalistickou formu klipu, bez výrazných dějových zvratů, rychlých střihů a dynamiky. Je založený většinově na hře světel a stínů a s hudební a textovou složkou v téhle podobě výborně koresponduje.“, dodává kapelník Milan Jahodář.

Videoklip LOVEC ÚSMĚVŮ bude pro veřejnost uvolněný dne 5. října v 18:00 hod. u příležitosti Mezinárodního dne úsměvů a najdete ho na oficiálním YouTube profilu kapely (https://youtube.com/kapelavesper).

Autor článku: tz
Nepřehlédněte...
Výjezdy profesionálů i dobrovolných hasičů našeho regionu od 7. do 12. 2. 2019Výroční divadelní a filmové ceny předány!První „jarní“ procházky letošního roku odhalily další bezohledné plundrování přírodyDotace z PRV podpoří v Posázaví místní výrobce i turistický ruch
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM