Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 13. prosince 2018
logo

Školy mají od Středočeského kraje dostat 17,5 milonu korun

Školy mají od Středočeského kraje dostat 17,5 milonu korun
Foto: www.kr-stredocesky.cz
 
Publikováno: 12.3.2018 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

Školy by měly dostat od kraje 17,5 milionů na zateplení, stáže i nákup vybavení, rozhodla Rada Středočeského kraje. „Kraj se průběžně snaží zlepšovat vybavení středočeských škol. Víme, že investice do nich se nám v budoucnu vrátí v podobě šikovných absolventů, kteří snáze najdou uplatnění v životě,“ říká radní pro oblast školství prof. MUDr. Zdeněk Seidl, CSc. (ČSSD). Celková suma 17,5 milionů je určena na spolufinancování celkem pěti projektů sloužících ve svém důsledku hlavně středoškolákům. Největší částka by měla směřovat na vybavení Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy v Benešově.

NA ZATEPLENÍ BUDOV DĚTSKÉHO DOMOVA A ŠKOLNÍ JÍDELNY VE ZRUČI NAD SÁZAVOU přispěje kraj, rozhodnou-li tak zastupitelé, ze svého rozpočtu částkou 7,2 milionu korun. Za peníze se opraví a zateplí střecha, vymění se okna a venkovní dveře. Na budovách se musí zlepšit regulace otopné soustavy nebo se bude řešit odvlhčení. Na zbylé projekty půjdou už menší částky. Kraj podporuje i zahraniční stáže, protože rozvíjejí nejen odborné znalosti, dovednosti, doplňují i výuku cizích jazyků.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM