Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 3. června 2020
logo

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka
Foto: Policie ČR
 
Publikováno: 18.5.2017 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Policejní blok:

- Škodu přes několik desítek tisíc korun způsobil neznámý pachatel. V uplynulých dnech se vloupal do provozovny v ulici Pod Nádražím v Čáslavi, kde odcizil volně složenou směs CU kabelů o celkové hmotnosti 438 kg.

- PODEZŘENÍ Z PŘEČINU MAŘENÍ výkonu úředního rozhodnutí sdělili policisté ve zkráceném přípravném řízení 47letému muži, který řídil vozidlo Renault Laguna v Čáslavi, kde byl v ul. Jeníkovská zastaven a kontrolován místní hlídkou policistů. Lustrací v evidenci řidičů zjistili, že má vyslovený zákaz řízení všech motorových vozidel.

- Z poškození hasicích přístrojů je podezřelá 18letá dívka z Pardubicka. Letos v březnu ve 2 hodiny ráno při maturitním plesu vystříkala dva práškové hasicí přístroje, čímž poškodila zvukovou a světelnou videotechniku, filtry vzduchotechniky a další zařízení. Škoda přes 100 tisíc korun.

- DOSUD NEZNÁMÝ PACHATEL zřejmě v noci na 1. 5. poškodil plastové vstupní dveře v Jabloňové ulici v Čáslavi. Po překonání oplocení domu na dveře vyryl nápis „spolu žít“ a vypálil na ně několik bodů. Škoda přes 15 000 Kč.

- PODEZŘENÍ Z PŘEČINU zanedbání povinné výživy sdělili kutnohorští policisté v uplynulých dnech 48letému muži, který zapomíná na své dvě nezletilé děti. Okresním soudem mu bylo určeno platit na obě 5 tisíc korun měsíčně k rukám matky. V současné době dluží nejméně 29 tisíc Kč.

Peníze vzal, práci neodvedl

Neprovedení hrubé stavby. Kutnohorští policisté šetří případ, který se stal na Kutnohorsku. Podezřelý 36letý muž uzavřel v prosinci 2016 smlouvu o dílo na zhotovení hrubé stavby domu, převzal zálohu ve výši 50 tisíc korun, avšak dílo nezapočal, kontaktům se vyhýbá a zálohu nevrátil. 

Hasiči v akci: 

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka
Ilustrační snímek.
Foto: Monika Pravdová

- Na DÁLNICI D1 pomohl po nehodě osobního auta  (bez zranění) 4. 5. večer HZS Zruč n/S obvyklými úkony. 

- silnou větev kaštanu  odstranil z komunikace HZS Kutná Hora v Hlízově 4. 5. v noci, podobně postupoval o den později mezi Roztěží a Albrechticemi při odstranění stromu.

- PO NEHODĚ osobního a nákladního vozu u Nových Dvorů zasahoval 6. 5. ráno HZS K. Hora. Provedl obvyklé úkony a ve stejný den v noci obdobně zasahoval u nehody dvou osobních aut v Kremnické ulici (Kutná Hora). 

– požár unimo buňky v areálu pískovny na katastru obce Žehušice. Při příjezdu JPO byl objekt zasažený v plném rozsahu. Požár  likvidovali profesionální hasiči z Kutné Hory a Čáslavi dvěma vodními proudy 7. 5. v 1:54.   

– požár skládky na katastru T. Štěpánova 7. 5. odpoledne likvidovaly  místní jednotky.

- U požáru elektroinstalace v Sázavě zasahovaly 8. 5. večer  HZS KH, Benešov, UJ, SDH Sázava a Stříbrná Skalice.

- K NEHODĚ dodávky  v Třebešicích spěchal 9. 5.  v 8:09 hodin HZS Čáslav, aby provedl obvyklé úkony.

– taktické cvičení Uhlířské Janovice, bývalý lom, 10. 5. dopoledne:  JPO UJ a KH, provedly vyzvednutí figuríny simulující zraněnou osobu z kaňonu a poté absolvovaly odbornou přípravu lezců dle plánu cvičení.

– požár hromady klestu na katastru obce Zderadinky likvidovaly HZS UJ  a SDH Kácov 10. 5. po poledni vysokotlakým vodním proudem. 

– požár pneumatik v recyklační firmě Ostředek, část Bělčice na Benešovsku, 10. 5. vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. Na hasebním zásahu se z Kutnohorska podílely stanice Zruč n/S a Kutná Hora s technikou.

– požár stodoly u rodinného domu na katastru Třebešic 10. 5:. Hasebním zásahem se hasičům podařilo uchránit obytný dům, který na stodolu navazoval. Na místě HZS Čáslav a Kutná Hora, SDH Křesetice, N. Dvory a Olšany. 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM