Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 18. října 2019
logo

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka
Foto: Policie ČR
 
Publikováno: 18.5.2017 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Policejní blok:

- Škodu přes několik desítek tisíc korun způsobil neznámý pachatel. V uplynulých dnech se vloupal do provozovny v ulici Pod Nádražím v Čáslavi, kde odcizil volně složenou směs CU kabelů o celkové hmotnosti 438 kg.

- PODEZŘENÍ Z PŘEČINU MAŘENÍ výkonu úředního rozhodnutí sdělili policisté ve zkráceném přípravném řízení 47letému muži, který řídil vozidlo Renault Laguna v Čáslavi, kde byl v ul. Jeníkovská zastaven a kontrolován místní hlídkou policistů. Lustrací v evidenci řidičů zjistili, že má vyslovený zákaz řízení všech motorových vozidel.

- Z poškození hasicích přístrojů je podezřelá 18letá dívka z Pardubicka. Letos v březnu ve 2 hodiny ráno při maturitním plesu vystříkala dva práškové hasicí přístroje, čímž poškodila zvukovou a světelnou videotechniku, filtry vzduchotechniky a další zařízení. Škoda přes 100 tisíc korun.

- DOSUD NEZNÁMÝ PACHATEL zřejmě v noci na 1. 5. poškodil plastové vstupní dveře v Jabloňové ulici v Čáslavi. Po překonání oplocení domu na dveře vyryl nápis „spolu žít“ a vypálil na ně několik bodů. Škoda přes 15 000 Kč.

- PODEZŘENÍ Z PŘEČINU zanedbání povinné výživy sdělili kutnohorští policisté v uplynulých dnech 48letému muži, který zapomíná na své dvě nezletilé děti. Okresním soudem mu bylo určeno platit na obě 5 tisíc korun měsíčně k rukám matky. V současné době dluží nejméně 29 tisíc Kč.

Peníze vzal, práci neodvedl

Neprovedení hrubé stavby. Kutnohorští policisté šetří případ, který se stal na Kutnohorsku. Podezřelý 36letý muž uzavřel v prosinci 2016 smlouvu o dílo na zhotovení hrubé stavby domu, převzal zálohu ve výši 50 tisíc korun, avšak dílo nezapočal, kontaktům se vyhýbá a zálohu nevrátil. 

Hasiči v akci: 

Škoda způsobená vystříkáním hasících přístrojů při maturitním plese v Čáslavi přesahuje 100 tisíc korun. Podezřelá je 18 letá dívka
Ilustrační snímek.
Foto: Monika Pravdová

- Na DÁLNICI D1 pomohl po nehodě osobního auta  (bez zranění) 4. 5. večer HZS Zruč n/S obvyklými úkony. 

- silnou větev kaštanu  odstranil z komunikace HZS Kutná Hora v Hlízově 4. 5. v noci, podobně postupoval o den později mezi Roztěží a Albrechticemi při odstranění stromu.

- PO NEHODĚ osobního a nákladního vozu u Nových Dvorů zasahoval 6. 5. ráno HZS K. Hora. Provedl obvyklé úkony a ve stejný den v noci obdobně zasahoval u nehody dvou osobních aut v Kremnické ulici (Kutná Hora). 

– požár unimo buňky v areálu pískovny na katastru obce Žehušice. Při příjezdu JPO byl objekt zasažený v plném rozsahu. Požár  likvidovali profesionální hasiči z Kutné Hory a Čáslavi dvěma vodními proudy 7. 5. v 1:54.   

– požár skládky na katastru T. Štěpánova 7. 5. odpoledne likvidovaly  místní jednotky.

- U požáru elektroinstalace v Sázavě zasahovaly 8. 5. večer  HZS KH, Benešov, UJ, SDH Sázava a Stříbrná Skalice.

- K NEHODĚ dodávky  v Třebešicích spěchal 9. 5.  v 8:09 hodin HZS Čáslav, aby provedl obvyklé úkony.

– taktické cvičení Uhlířské Janovice, bývalý lom, 10. 5. dopoledne:  JPO UJ a KH, provedly vyzvednutí figuríny simulující zraněnou osobu z kaňonu a poté absolvovaly odbornou přípravu lezců dle plánu cvičení.

– požár hromady klestu na katastru obce Zderadinky likvidovaly HZS UJ  a SDH Kácov 10. 5. po poledni vysokotlakým vodním proudem. 

– požár pneumatik v recyklační firmě Ostředek, část Bělčice na Benešovsku, 10. 5. vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. Na hasebním zásahu se z Kutnohorska podílely stanice Zruč n/S a Kutná Hora s technikou.

– požár stodoly u rodinného domu na katastru Třebešic 10. 5:. Hasebním zásahem se hasičům podařilo uchránit obytný dům, který na stodolu navazoval. Na místě HZS Čáslav a Kutná Hora, SDH Křesetice, N. Dvory a Olšany. 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM