Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 23. dubna 2019
logo

SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018

SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018
Foto: DS
 
Publikováno: 6.11.2018 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

Poslední z plánovaných podzimních výlovů byl rybník Nový. I když se i tento rybník se potýkal s nízkým stavem vodní hladiny během suchého léta,  kontrolní odlovy evidovaly dobré přírůstky nasazeného kapra.

Již první zátah to potvrdil, krásný tříletý kapr se ukázal ve skvělé kondici a jeho velikost s výrazným zbarvení potěšilo všechny přítomné, v následných zátazích v sítích skončilo i několik desítek štik a amurů.

S velkou částí  těchto krásných kaprů se budeme moci znovu potkat na sportovních revírech, kde opětovný kontakt s nimi jistě přinese zajímavý rybářský zážitek, ostatní byli převezeny k přezimování do komorového rybníku, nebo v rámci našeho hospodaření byli nabídnuti k prodeji a udělají radost i na jiných místech.

I když počasí letošního roku a hlavně stav vody rybářskému hospodaření nepřál, můžeme hodnotit letošní sezónu velmi kladně. Za velmi dobrým výsledkem je práce jednotlivých lidí – detailní příprava, koordinace hlavního hospodáře  s hospodáři na rybnících, všichni odvedli obrovský kus práce, o rybu se starali s maximální péčí, a proto byla v takové krásné kondici.

Můžeme jim vyslovit uznání, stejně jako  lovící partě, která na výlovech bojovala s bahnem i zimou, třídičce – chlapům, kterým prošlo rukami tisíce ryb, veliteli V3S  při precizní přípravě materiálu na výlovy a bezchybné obsluze hydraulického ramena, posádkám aut, které vždy přepravily ryby včas na určené místo, ale také našemu skvělému dívčímu zázemí, které se vždy s úsměvem postaralo o občerstvení, teplé jídlo nebo kávu pro všechny účastníky výlovu.

FotogalerieSHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018SHMO ČRS Kutná Hora má za sebou poslední podzimní výlov roku 2018
Autor článku: DS, autor fotogalerie: DS
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM