Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 22. února 2020
logo

S fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích Gangy

S fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích Gangy
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 16.1.2015 v 13:00, Aktualizováno: 13.1.2015 v 8:00
Rubrika: Kultura

Divadelní Minigalerie "Setkávání u Tyla" v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře hostí od 9. ledna fotografie výstavu fotografií Vojtěcha Vlka "Na březích řeky Gangy". Vernisáž se uskutečnila o přestávce reprízy silvestrovského divadelního představení kutnohorských ochotníků Anna v ringu. Nádherné velkoformátové fotografie diváky pomyslně přenesou do indického posvátného města Váranasí.

"Vojtěch Vlk žije a pracuje od roku 1991 jako nezávislý fotograf v Praze. Fotografování je jeho vášní už od dětských let. Vyrůstal v Moravských Budějovicích, kde také k desátým narozeninám dostal svůj první fotoaparát, s kterým začal tvořit a pronikat do magického světa světel a stínů. Na fotografování ho fascinuje různorodost a nekonečná možnost kreativity," řekl při vernisáži výstavy Michal Trnka, který autora představil.

V Minigalerii "Setkávání u Tyla", ale i chodbách a foyeru je k vidění kolem čtyřiceti velkoformátových fotografií. "Váranasí je vlastně nejposvátnějším městem pro všechny hinduisty. Pracoval jsem tam týden na portrétním projektu, procházel nábřeží a portrétoval svaté muže,“ řekl Vojtěch Vlk s tím, že druhá část vystavených snímků přibližuje atmosféru tohoto posvátného města.

Divadelní Minigalerie "Setkávání u Tyla" je otevřena při akcích konaných v Městském Tylově divadle nebo po dohodě v pokladně divadla v pondělí až pátek od 10 do 13 hodin a od 14 do 16 hodin. Výstava potrvá do 27. února.

 

FotogalerieS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích GangyS fotografiemi Vojtěch Vlka se můžete přenést až do posvátného města na březích Gangy
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM