Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 24. března 2018
logo

Rekonstrukce informačního centra v Čáslavi začíná

Rekonstrukce informačního centra v Čáslavi začíná
 
Publikováno: 3.12.2017 v 7:00
Rubrika: Čáslav

Plánovaná rekonstrukce informačního centra na čáslavském Žižkově náměstí začíná dostávat konkrétní podobu. Prozatím se jeho proměna v minulém týdnu dotkla exteriéru - došlo k výměně již vysloužilých informačních vitrín, které nejen svojí podobou, ale hlavně technickým stavem nevyhovovaly potřebám této služby.

"U starých vitrín byl například problém s jejich zamykáním," vysvětlila vedoucí odboru školství, kultury a památkové péče čáslavského městského úřadu, paní Bc. Jiřina Kožená, která byla zahájení prací přítomna. Dodala také, že velkou výhodou nových vitrín je i skutečnost, že nejsou děleny na dvě části a zmizí tak lišta v polovině plochy, která dříve značně omezovala možnosti vyvěšování nejrůznějších informačních materiálů. Navíc jsou skla, která vitríny kryjí, nyní v nerozbitné úpravě, což je oproti minulosti také velký posun vpřed - samozřejmě hlavně z pohledu bezpečnosti jak pracovnic informačního centra, které sem jednotlivé materiály umisťují, tak i s ohledem na veřejnost.

Obdobné vitríny ve stejném duchu byly nainstalovány také na objekt hotelu Grand. Také zde tedy budou mít občané možnost najít informace například o provozu restaurace nebo i o dalších programech v objektu.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Čáslavští fotbalisté vyhráli, Kutná Hora podlehla PoříčanůmZloděj za dva dny vykradl několik zahradních chatek v Kutné Hoře, policisté žádají veřejnost o spolupráciObrazem | Městský fotbalový stadion v Kutné Hoře se možná dočká lepších časůV zítřejším vydání týdeníku Obzory Kutnohorska (21. 3.) se dočtete:
Kalendář akcí: Březen
Po
 
5
12
19
26
Út
 
6
13
20
27
St
 
7
14
21
28
Čt
1
8
15
22
29
2
9
16
23
30
So
3
10
17
24
31
Ne
4
11
18
25
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM