Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 16. prosince 2017
logo

Rekonstrukce informačního centra v Čáslavi začíná

Rekonstrukce informačního centra v Čáslavi začíná
 
Publikováno: 3.12.2017 v 7:00
Rubrika: Čáslav

Plánovaná rekonstrukce informačního centra na čáslavském Žižkově náměstí začíná dostávat konkrétní podobu. Prozatím se jeho proměna v minulém týdnu dotkla exteriéru - došlo k výměně již vysloužilých informačních vitrín, které nejen svojí podobou, ale hlavně technickým stavem nevyhovovaly potřebám této služby.

"U starých vitrín byl například problém s jejich zamykáním," vysvětlila vedoucí odboru školství, kultury a památkové péče čáslavského městského úřadu, paní Bc. Jiřina Kožená, která byla zahájení prací přítomna. Dodala také, že velkou výhodou nových vitrín je i skutečnost, že nejsou děleny na dvě části a zmizí tak lišta v polovině plochy, která dříve značně omezovala možnosti vyvěšování nejrůznějších informačních materiálů. Navíc jsou skla, která vitríny kryjí, nyní v nerozbitné úpravě, což je oproti minulosti také velký posun vpřed - samozřejmě hlavně z pohledu bezpečnosti jak pracovnic informačního centra, které sem jednotlivé materiály umisťují, tak i s ohledem na veřejnost.

Obdobné vitríny ve stejném duchu byly nainstalovány také na objekt hotelu Grand. Také zde tedy budou mít občané možnost najít informace například o provozu restaurace nebo i o dalších programech v objektu.

Autor článku: zak
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Počet dopravních nehod v našem regionu rosteZda bude zónové čištění bez odtahů i v roce 2018 rozhodnou radníObrazem | Koudelníkův syn má v Praze tři domy a doma v Kutné Hoře sochu v parkuObrazem | Sladká Kutná Hora si vychutnala pamlsky, výstavu Ladovské Vánoce i koledy
Kalendář akcí: Prosinec
Po
 
11
25
Út
 
St
 
6
Čt
 
28
22
So
23
30
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Nemovitosti (2 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM