Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 9. července 2020
logo

Realiťákem roku v okresu Kutná Hora se stala makléřka Dagmar Báčová

V letošní prestižní soutěži o nejlepší realitní makléře České republiky bodovala kutnohorská makléřka Dagmar Vokřál Báčová. Ta se stala vítězkou celého okresu, v celorepublikovém bodování pak skončila na 35. místě. Na realitním trhu se Dagmar Vokřál Báčová pohybuje od roku 2011.

Realiťákem roku v okresu Kutná Hora se stala makléřka Dagmar Báčová
Foto: Redakce OK
 
Publikováno: 21.4.2020 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Soutěž Realiťák roku vyhlašuje Reality.iDnes.cz ve spolupráci s ADOL Monitor pod patronací ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové. Jejím cílem je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem.

Ocenění mě samozřejmě velice potěšilo. Už proto, že je výsledkem nejen bodování odborné poroty, ale také pozitivních ohlasů řady mých bývalých klientů, kterým jsem pomohla s prodejem, nebo naopak nákupem nemovitosti v celém středočeském regionu i mimo něj. Je to současně závazek do příštích let, protože i realitní branže se vyvíjí a dobrý makléř musí na nové trendy zavčas reagovat,“ říká Dagmar Vokřál Báčová. Součástí dobré nabídky podle ní dnes musí být například profesionálně zpracované video prohlídky a kvalitní a promyšlená inzerce nejen na realitních serverech ale současně i na sociálních sítích. „Nemovitosti se prostě stejně jako jiné zboží musí nabízet moderní formou a co největšímu počtu potencionálních zájemců. Jen tak lze docílit rychlého prodeje za dobrou cenu.“

Dagmar Vokřál Báčová si podle svých slov zakládá na tom, že ke svým klientům přistupuje individuálně a snaží se maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům.

Více informací o nabízených službách zájemcům o koupi či prodej nemovitosti a možnostech spolupráce lze najít na webových stránkách www.dagmarbacova.cz.

Autor článku: Redakce OK
Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM