Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. října 2018
logo

Projekt lesních školek v Kutné Hoře, Kolíně a Poděbradech: Babičko, dědečku, zazpíváme Vám pro radost

Projekt lesních školek v Kutné Hoře, Kolíně a Poděbradech: Babičko, dědečku, zazpíváme Vám pro radost
Foto: tz
 
Publikováno: 9.10.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Flash banner nelze zobrazit.

Kutná Hora, 5. 10. 201. Propojit dětský svět se světem babiček a dědečků. Odstranit předsudky spojené se stářím a naučit děti pozitivně vnímat všechny etapy lidského života.

Setřít hranice mezi světem nejmladších a nejstarších a umožnit dětem i seniorům prožít společně příjemné chvilky. O to jde v projektu „Babičko, dědečku, zazpíváme Vám pro radost“ tří lesních školek v Kutné Hoře, v Kolíně a v Poděbradech, které má pod svými křídly obecně prospěšná společnost Prostor +.

„V rámci Mezinárodního dne seniorů jsme s dětmi z naší Školky v zahradě navštívili Domov Barbora pro seniory, kde jsme si společně s jeho obyvateli užili příjemný čas a předali také dárečky, které jsme s dětmi vyráběli. Hrálo se, zpívalo a veselilo.

Radost byla oboustranná a návštěva to zaručeně nebyla poslední,“ říká vedoucí kutnohorské lesní školky Adéla Richterová.

Děti se na oslavu připravovaly o prázdninách a celé září. A protože to jsou děti z lesních školek, vyrobily pro babičky a dědečky dárky z přírodnin, které nasbíraly v lese.

„Projekt Babičko, dědečku zazpíváme Vám pro radost, který byl podpořen v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ od NF Tesco, splnil svůj cíl. Vytvořil prostor pro mezigenerační setkání, které povede k další dlouhodobé spolupráci mezi domovy seniorů a lesními školkami, k setkávání našich nejmladších a nejstarších,“ upřesňuje Eva Píšová, ředitelka vzdělávací sekce Prostor +.

„Velmi děkujeme za podporu a těšíme se na další podobné projekty a hlavně na další pravidelná setkání dětí ze Školky v zahradě a babiček a dědečků z kutnohorského Domova Barbora,“ uzavírá s nadšením Adéla Richterová.

Autor článku: Kamila Drtilová, PR manažerka
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM