Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 13. července 2020
logo

Předvolební anketa (38) - Karel Koubský st. (KDU ČSL), okresní předseda KDU ČSL Kutná Hora

Předvolební anketa (38) - Karel Koubský st. (KDU ČSL), okresní předseda KDU ČSL Kutná Hora
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 25.9.2014 v 10:00, Aktualizováno: 22.9.2014 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Přikládáte význam spolupráci radnic a obecních úřadů s místními spolky, zájmovými sdruženími, kluby, charitativními organizacemi?

Celé spektrum vámi vyjmenovaných subjektů, ale i těch nejmenovaných tvoří vnitřní život městského společenství. Náš život ve městě není jen bydlení a práce, ale široká paleta nejrůznějších zájmů. Někdo se věnuje sportu, jiný miluje divadlo, další rád chodí na ryby. Tyto zájmy spojují lidi stejného zájmu do různých spolků a sdružení. Mnohá tato uskupení vytvářejí hodnoty a formují prostředí života v našem městě. Charitativní organizace zase často řeší problémy za státní orgány. Všechna sdružení a spolky pro svojí činnost potřebují také finanční prostředky, které jdou i z rozpočtu města.

Zájemců o tuto pomoc je hodně a tak jejich rozdělování se někdy stává kamenem úrazu. Myslím, že spravedlivě posoudit potřeby a rozdělit omezené prostředky není asi vždy v lidských silách. Pokaždé se někdo bude cítit poškozen a bude kritizovat způsob rozdělování finanční pomoci. Nejde však jenom o finance. Spolupráce může být i v jiné rovině. Město může pomáhat i jinou formou, například svým vstřícným postojem k potřebám těchto subjektů. Uvědomuji si a mohu mluvit i za kandidáty KDU-ČSL, jak důležitá je činnost všech spolků, klubů a zájmových sdružení pro život města a jsme připraveni se podílet na jejich spravedlivé a účinné podpoře.

 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM