Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 15. července 2019
logo

Představitelé Mikroregionu Čáslavsko volili nové vedení

Představitelé Mikroregionu Čáslavsko volili nové vedení
Foto: ZN
 
Publikováno: 8.2.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

V úterý 5. února bylo na setkání zástupců jednotlivých členů Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Čáslavsko zvoleno jeho nové vedení. Předsedou se i pro další období stal  Jan Jiskra, starosta obce Starkoč, místopředsedou byl zvolen Ing. Antonín Hejzlar, starosta obce Horky a členy rady Mikroregionu se stali JUDr. Vlastislav Málek, starosta Čáslavi, Bc. Bohumila Jeřichová, starostka Krchleb a Marie Francová, starostka Třebonína. 

V dalším programu zástupci stávajících členů Mikroregionu do svazku obcí přijali také Miskovice, Horušice a Třebešice, čímž se jejich počet rozrostl na 27. Schváleno bylo hospodaření Mikroregionu, stejně jako navrhované příspěvky obcí na příští období.

Hovořilo se i o užší spolupráci jednotlivých členů - a to jak v obecné, tak i v konkrétní rovině. Přislíbeno bylo pokračování ve snaze o zřízení vodovodu v obcích, kde jsou doposud problémy s dodávkami vody do jednotlivých domácností. 

Setkání zástupců členských obcí Mikroregionu se jako vždy stalo vhodnou základnou také pro osobní a neformální jednání, které přináší zajímavé poznatky a náměty pro další práci.   

Autor článku: ZN
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM