Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 23. května 2018
logo

Pozvánka do Čáslavi | Slavnostní otevření workoutového hřiště a Čáslavský duatlon

Pozvánka do Čáslavi | Slavnostní otevření workoutového hřiště a Čáslavský duatlon
Slavnostní otevření workoutového hřiště se uskuteční 10. září.Foto: zak
 
Publikováno: 9.9.2017 v 16:00
Rubrika: Čáslav

Slavnostní otevření workoutového hřiště

Čáslav má nové workoutové hřiště, o jehož výstavbě i dokončení jsme již na stránkách Obzorů Kutnohorska podrobně informovali. Nyní přinášíme i další zprávu, tentokrát se jedná o pozvánku na jeho slavnostní zprovoznění, které se uskuteční v neděli 10. září od 14. hodiny - samozřejmě přímo na místě samém, tedy v parku u Podměstského rybníku. V programu se kromě nezbytných oficialit objeví také soutěže pro přítomné diváky, malé i velké sportovce, ale také zajímavá exhibice mistryně republiky v tomto sportu Pavly Šulistové, jejíž vystoupení se může pro mnohé stát inspirací pro vlastní rozvoj.  

Čáslavský duatlon ve Vodrantech

XXIV. ročník Čáslavského duatlonu, závodu pro veřejnost od 18 let,   se koná v neděli 10. září od 10.00  ve sportovním areálu (na lehkoatletickém stadionu) Vodranty v kategoriích ženy a  muži, veteráni I (40 – 49 let) a veteráni II (50 let a starší).  Jedná se o přebor Středočeského kraje v duatlonu,  registrace  nejpozději do 8. září  na webu závodu, e – mailem caslavskyduatlon@email.cz.  Osobně v místě prezentace od 8:00 do 9.30.  Pořádá TT SK Slavoj Čáslav, z.s.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM