Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 31. května 2020
logo

Policisté řešili dvě dopravní nehody v jednom dnu a řadu krádeží: Zloději potřebovali stoly i plachtu!

Policisté řešili dvě dopravní nehody v jednom dnu a řadu krádeží: Zloději potřebovali stoly i plachtu!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 27.4.2018, Aktualizováno: 26.4.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

V PONDĚLÍ 23. DUBNA VYJÍŽDĚLI DOPRAVNÍ POLICISTÉ K DVĚMA NEHODÁM. První  se stala kolem 14. hodiny na silnici II/337 v obci Mančice. Sedmdesátiletý řidič řídil vozidloDaewoo Matiz od obce Onomyšl směrem na obec Uhlířské Janovice.

Došlo k situaci, kdy s vozidlem přejel do protisměru, najel na obrubník a chodník. Následně narazil do sloupu telefonního vedení, přičemž poškodil fasádu a oplocení zdejšího domu. Požití alkoholu policisté vyloučili na místě provedenou dechovou zkouškou.

Řidič byl převezen do nemocnice k lékařskému vyšetření. Jednotka hasičů z Uhlířských Janovic na místě ošetřila únik provozních kapalin. K jinému zranění nedošlo. Celková  škoda je kolem 23 tisíc korun. 

Druhá nehoda se stala kolem půl sedmé večer na silnici číslo II/336 za obcí Čejtice ve směru na Kutnou Horu. Jednadvacetiletá řidička s osobním vozidlem  Opel Corsa při průjezdu pravotočivou zatáčkou uvedla vozidlo do smyku a najela na travnatý svah na pole, kde se vozidlo přetočilo přes střechu.

Řidička byla převezena do nemocnice k ošetření. Požití alkoholu policisté vyloučili na místě provedenou dechovou zkouškou. K jinému zranění nedošlo. Celková škoda je kolem 20 tisíc korun.  Příčiny okolnosti a míra zavinění těchto nehod jsou v tuto chvíli v šetření.

ODCIZENÍ DVOU STOLŮ. Dosud neznámý pachatel odcizil v ulici Opletalova v Kutné Hoře z předzahrádky herny dva stoly. Ke krádeži došlo kolem 22. hodiny v neděli 22. dubna 2018. Celková škoda je 10 tisíc korun.

VLOUPÁNÍ DO TECHNICKÉ MÍSTNOSTI. V obci Přívlaky v době od 17. dubna 2018 do 20. dubna 2018 zloděj nejprve vnikl na pozemek zdejšího domu a poté do technické místnosti, kterou prohledal a odcizil plastovou plachtu.

Případ šetří policisté z Uhlířských Janovic. Policisté se obracejí na veřejnost, se žádostí o pomoc při pátrání po neznámém pachateli. Pokud máte jakékoli informace, nebo jste si všimli někoho podezřelého, sdělte nám je na policejním obvodním oddělení, či na  lince 158.

BABETU ŘÍDIL POSILNĚNÝ ALKOHOLEM.  Hlídka policistů stavěla 20. dubna 2018 kolem čtvrté hodiny ráno při řízení mopedu Babeta v obci Karlov 46letého muže. Dechová zkouška prokázala u řidiče pozitivní hodnoty na přítomnost  alkoholu a naměřila 1,43 promile.

K VLOUPÁNÍ DO RODINNÉHO DOMU V OBCI LOVČICE došlo 17. dubna 2018 po deváté hodině ráno. Čáslavští policisté ihned zahájili intenzivní pátrání a důsledným šetřením zjistili možnou pachatelku trestných činů.

Podezřelá 21letá žena z Čáslavi, se policistům doznala a následující den si vyslechla podezření z příslušných trestných činů. Případ je veden ve zkráceném přípravném řízení.

Autor článku: npor. Mgr. Vendulka Marečková, tisková mluvčí P ČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM