Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 26. května 2018
logo

Policisté a hasiči zasahovali na řadě míst našeho regionu. Kutnohorští policisté žádají veřejnost o spolupráci

Policisté a hasiči zasahovali na řadě míst našeho regionu. Kutnohorští policisté žádají veřejnost o spolupráci
Ilustrační snímek.Foto: hos
 
Publikováno: 17.6.2017 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

Odcizení pracovních strojů v hodnotě přes 40 000 korun

Policie žádá veřejnost o spolupráci.

Zloděj v obci Horky na Čáslavsku vnikl na pozemek zdejšího areálu a ukradl příslušenství k pracovnímu stroji: „Podavač“ a obráběcí řetězovou dlabačku. Oba stroje slouží ke zpracování dřeva. Ke krádeži došlo v době od 29. 5. do 2. 6. 2017. Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po neznámém pachateli. Pokud máte jakékoli informace sdělte je na policejním Obvodním oddělení v Čáslavi, nebo na tel. čísle 974 875 710 či lince 158.

Vloupání do domu v Nových Dvorech, škoda přesahuje 165 tisíc korun

Pomozte PolicIi ČR v pátránÍ po zloději

K vloupání do rodinného domu v  N. Dvorech došlo 29. 5. dopoledne v ul. Šíchova. Zloděj z garáže ukradl vrtačku a bourací kladivo. Z chodby domu volně položený notebook. Majiteli vznikla škoda za více jak 165 tisíc korun.  Kutnohorští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc. Informace sdělte na policejním obvodním oddělení v KH,  nebo telefonicky na čísle 974 875 700, či lince 158.

Ke střetu s domácí kachnou nedošlo, škoda kolem dvaceti tisíc korun

Motorkář byl ošetřen v nemocnici

K poměrně kuriózní dopravní nehodě došlo v sobotu 3. června kolem 18.30 hodin v obci Horka II. Šestapadesátiletému řidiči motocyklu Honda VTX 1800 dle prvotního šetření vyběhla do cesty domácí kachna. Řidič prudce zmáčkl brzdu, uvedl motocykl do smyku a upadl, motorka se zastavila u oplocení domu a poškodila zde zaparkované vozidlo. Řidič byl převezen na ošetření do nemocnice. Ke střetu s domácí kachnou nedošlo. Dechová zkouška vyloučila u řidiče požití alkoholu.  Příčiny, okolnosti  a míra zavinění jsou  v šetření. Škoda kolem 20 tisíc korun. 

Z bloku Městské policie Kutná Hora

- V ul. Kouřimská byl 25. 5. nalezen zraněný puštík obecný, předán Záchranné stanici pro handicapované živočichy ve Vlašimi.

- do ulice 17. listopadu vyjeli strážníci 29. 5. k nálezu injekční stříkačky. Odstranili ji a bezpečně uložili do sběrného boxu.

- Hlídka MP 29. 5. večer uhasila doutnající odpadkový koš v ul. Masarykova a událost si převzal HZS Kutná Hora.

- V podvečer 30. 5.  byl hlídkou strážníků v lokalitě mezi městskou částí Malín a obcí Nové Dvory nalezen  pohřešovaný 73letý muž, který byl předán Policii ČR.

Hasiči v akci

- s transportem pacienta na žádost ZZS pomohl HZS Čáslav 1. 6. dopoledne, o den později otvíral násilím byt (uvnitř osoba, ležící na zemi a volající o pomoc) a 4. 6. pomohl cyklistovi, který si na fotbalovém hřišti ve Vrdech po pádu vrazil do stehna brzdovou páčku.  Zamčený byt otvíral také HZS KH 4. 6. odpoledne (uvnitř tekla voda). 

- hromada posekané trávy na louce v  Žandově vzplála 4. 6. v noci, hasily HZS UJ a KH a SDH Zbraslavice.  

– Po dopravní nehodě v Bečvárech  (Poďousech), zůstalo 4. 6. v  noci auto na boku, jedna osoba zraněna. HZS UJ provedl obvyklé úkony.

- BEZ ZRANĚNÍ se obešla DN 5. 6. ve 12:06 mezi obcemi Benátky a Výžerky. Obvyklé úkony provedly SDH UJ a KO.

- strom,  spadlý na silnici v katastru Rohozce 6. 6. ve 14:25 HZS KH a místní SDH  rozřezaly a odstranily.  Podobně postupoval o den později po půlnoci HZS KH s místním SDH v katastru Nových Dvorů a HZS UJ v Sázavě (směr Talmberk) 7. 6. ráno.   

– U dopravní nehody jednoho OA se zraněním řidičky v  Čáslavi, části  Vrcha zasahoval 6. 6. HZS Čáslav.

– Pána (90 let) vysvobodil ze zamčeného sklepa 7. 6. odpoledne HZS Čáslav (došlo ke zlomení klíče).

- TŘI ZRANĚNÍ si vyžádala nehoda osobního auta ve Starkoči u odbočky na Vinice 7. 6. večer. HZS Čáslav byl na místě včas a provedl obvyklé úkony.

Policejní blok

- Zřejmě v noci na 4. 6. se vloupal do sklepní kóje v Čáslavi (Žitenická ul.) zloděj a ukradl jízdní kolo Leader Fox Ema 17, výr. číslo 7732, černé barvy za  6 tisíc korun.

 - Čáslavští policisté sdělili 3. 6. ve přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu Zatajení věci 38letému muži z Kolína, který  na benzinové čerpací stanici v Čáslavi v nestřežený okamžik odcizil volně odloženou peněženku.

- na burze v Chotusicích 3. 6. zloděj využil nepozornosti poškozeného a ukradl mu  peněženku. Škoda 12 000 Kč.

- Dvojice pachatelů (muž a žena, 26 let) se začátkem roku 2016 vloupala do chaty v rekreační osadě Kutná Hora – Žižkov. Škoda  4.500  Kč, hrozí trest až dva roky vězení.  

- Ve středu 31. 5. byl autobus Bova zaparkován před křižovatkou ulic Zemanovy a  Jeneweinovy v KH, jeho dveře otevřené. Mezi 12.30 - 12.45 zloděj využil nepozornosti majitele a ukradl mu peněženku s hotovostí, doklady, atd.  Škoda přes 14 000 Kč. Policisté žádají  veřejnost  o pomoc. 

- Zřejmě v noci na 31. 5. se vloupal do vozu Seat Ibiza ve Žlebech (Družstevní ul.) zloděj. Ukradl autobaterii VATRA, škoda  tři tisíce korun.

- Na nezletilého syna neplatí „alimenty“ 24letý „tatínek“ z Kolína. Od února 2014 mu dluží 74.700 Kč.

– VANDAL v KH posprejoval vozidlo Audi, v ulici Opletalova žlutou barvou. Škoda kolem 8 tisíc korun.

- pět  lopat, pět rýčů a pět  krumpáčů bylo ukradeno ze sklepa domu v KH (Václavské nám.). Škoda 2 000 Kč.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Pozvánka na kutnohorský koncert legendy rockových houslí v kutnohorském kostele sv. Jana Nepomuckého
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM