Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 18. září 2019
logo

Pohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníků

Pohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníků
Foto: ZŠKSKH
 
Publikováno: 22.5.2019 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Tradiční akce ZŠ Kutná Hora – Žižkov Pohádková Barbora zahájila v pátek 17. 5. Zástupkyně ředitelky školy Jana Nedvědová k tomu říká: „S napětím jsme sledovali předpověď počasí - a ono to vyšlo!

Po deštivém a chladném týdnu se počasí umoudřilo a my jsme si mohli užít pohádky a krásný hudební a taneční program v zahradách GASK. V sobotu 18. 5. byl připraven program pro kutnohorskou veřejnost i návštěvníky města.

Velké množství herců, tanečníků a zpěváků si za  krásná vystoupení zasluhuje uznání i poděkování. Na sobotu 18. 5. jsme připravili program pro kutnohorskou veřejnost. Děkujeme všem, kteří přišli a zhlédli vše, co si děti připravily a nacvičily.

Doufáme, že s námi v zahradách GASK strávili příjemné dopoledne. Nám se Barbora velmi líbila a už teď se těšíme na příští ročník. Akce se konala za finančního přispění z grantového programu Města Kutná Hora“. 

FotogaleriePohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůPohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníků
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: ZŠ KSKH
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM