Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 23. května 2019
logo

Ples Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovaným

Ples Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovaným
Foto: Lepeška
 
Publikováno: 21.11.2018 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Benefiční ples Cesty životem bez bariér opět otevřel plesovou sezonu se ctí. Celým večerem provázel známý herec Pavel Nový a hrála kapela B - Dance band. Slovo úvodem pronesl starosta Kutné Hory Ing. Josef Viktora. 

Celkový výtěžek ještě přesně nevíme, protože nemáme celkové náklady, ale díky podpoře Města Kutná Hora a pronájmu reklamní plochy se 100% výtěžku ze vstupného a tomboly ve výši 76 100 Kč připíše na podporu projektů pro handicapované děti, mládež a mladé dospělé. Konkrétně: Doplatíme dětskou monoski - zařízení na lyžování vozíčkářů a zbytek poputuje na vybavení centra denních služeb, které v současné době rekonstruujeme.

Na plese nechybělo poděkování všem, kdo se dlouhodobě věnují aktivitám pro "naše děti", ať jsou to instruktoři plavání, táboroví vedoucí nebo instruktoři lyžování. 

Dále letos dostali ocenění všichni, kdo se významně a dlouhodobě podílejí na realizaci plesu: Pan Nový a kapela B-Dance band, kteří se zříkají honoráře, paní Jíťa a paní Káťa, které od prvního plesu zajišťují vstup, paní Lucka Kutílková, která nám nechává pronájem Lorce za symbolickou cenu a starosta Kutné Hory Josef  Viktora za město, které ples dlouhodobě podporuje v grantovém řízení.

Děkovat bychom mohli celý večer, ale to už by nebyl ples. Věříme, že všichni vědí, jak moc si jejich pomoci a podpory vážíme. Ples se stal akcí, kde se setkávají handicapovaní se "zdravými" a všichni se společně baví. Jsme rádi, že si nachází své příznivce a doufáme, že tomu tak bude i v příštích letech.

FotogaleriePles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovanýmPles Cesty životem bez bariér v kutnohorském Lorci přinesl zábavu i peníze na pomoc handicapovaným
Autor článku: Petra Hnátová, Cesta životem bez bariér, autor fotogalerie: Lepeška a Barák
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM