Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 23. dubna 2019
logo

Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.

Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 5.11.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Kutnohorské hlavní náměstí ožilo v sobotu 3. listopadu Svatomartinskými slavnostmi (trhy, jarmarkem) a tato akce přilákala vzdor zachmuřené obloze slušný počet návštěvníků.

Svůj podíl na tom jistě měla skutečnost, že kromě velmi pestré (a kvalitní) nabídky nápojů z mnoha vinařství celé republiky jste mohli chuťové buňky potěšit velkým sortimentem pochutin, od českých specialit až k mongolským, od sladkostí přes uzeniny až k nejrůznějším specialitám tradiční kuchyně.To vše umocnil program, v němž malí i velcí poslouchali hudbu důvěrně známých kapel a sledovali například vystoupení žongléra. 

FotogaleriePalackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: V. Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM