Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 14. listopadu 2018
logo

Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.

Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 5.11.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Kutnohorské hlavní náměstí ožilo v sobotu 3. listopadu Svatomartinskými slavnostmi (trhy, jarmarkem) a tato akce přilákala vzdor zachmuřené obloze slušný počet návštěvníků.

Svůj podíl na tom jistě měla skutečnost, že kromě velmi pestré (a kvalitní) nabídky nápojů z mnoha vinařství celé republiky jste mohli chuťové buňky potěšit velkým sortimentem pochutin, od českých specialit až k mongolským, od sladkostí přes uzeniny až k nejrůznějším specialitám tradiční kuchyně.To vše umocnil program, v němž malí i velcí poslouchali hudbu důvěrně známých kapel a sledovali například vystoupení žongléra. 

FotogaleriePalackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.Palackého náměstí ožilo nabídkou stylového zboží, jídla i pití.
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: V. Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM