Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 21. února 2019
logo

Osmnáct florbalových týmů z celé republiky si přijelo zahrát do Kutné Hory

Osmnáct florbalových týmů z celé republiky si přijelo zahrát do Kutné Hory
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 29.6.2018 v 10:00
Rubrika: Sport

V druhé půli června se konal tradiční florbalový turnaj Jarda Cup. DO SPORTOVNÍ HALY BIOS SE SJELO 18 TÝMŮ Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY, například z Liberce, Plzně, nebo i Vyškova.

Mezi účastníky nechybělo ani několik domácích želízek v ohni. Celkem se na turnaji odehrálo 54 zápasů a padlo 217 branek. Turnaj otevřel duel Kutné Hory s Kolínem, neboli „IBK Nazgul“ a „Artroza team“.

A jak turnaj začal, tak i skončil, finále nabídlo stejné obsazení se stejným výsledkem jako úvodní duel 15. ročníku Jarda Cupu. V obou případech se radovali kolínští hráči po výhře 3:2. Bronzové medaile zbyly na obhájce loňského vítězství kutnohorský „Stone Cold“, který si v boji o stupně vítězů poradil s Benešovem, neboli „Los Legendos“, v poměru 6:1.

Veškeré výsledky naleznete na webových stránkách www.jarda-cup.wbs.cz a na facebookovém profilu Jarda Cup – Florbalový turnaj. V individuálních trofejích kralovali hráči stříbrného týmu – IBK Nazgul.

Králem střelců se stal Jiří Schwarz, nejlepší hráč Jiří Petrásek a nejlepší brankář Jaroslav Dlouhý. Do Allstars teamu turnaje byli zvoleni hráči z vítězného týmu  - brankář Martin Lepší a hráči Petr Novotný, Martin Chyba, které doplnil Jan Buchta ze Stone Cold a Jiří Petrásek z IBK Nazgul.

Brankář Martin Lepší z Artrozy team si odnesl ještě cenu, a to pro nejlepšího hráče finálového zápasu. Nejlepším hráčem zápasu o 3. místo byl zvolen opět brankář, Pavel Matoušek ze Stone Cold. Na dodržování pravidel a hladký průběh turnaj dohlíželo tradiční složení rozhodčích s jedním nováčkem. Ke stálicím (Milan Baloun, Lukáš Baloun, Jan Tůma, Tomáš Sommer) se letos přidal nováček na turnaji Pavel Mach.

Turnaj se odehrál za podpory několika partnerů. Ceny pro nejlepší hráče darovala florbalová firma Jednadvacitka.cz, ceny pro týmy pak firma KV Elektro. Vítěz turnaje se může těšit i z dárkového poukazu od 1. Únikové hry v Kutné Hoře Rebus games. Dárkové poukazy pro všechny účastníky připravila Bobová dráha a motokáry Kutná Hora.

O ceny a grafickou podobu turnaje se postaral Jaroslav Bartoň ve spolupráci s Design69.cz. „Chtěl bych moc všem poděkovat. Pořadatelům, rozhodčím, odvedli výbornou práci. Partnerům turnaje děkuji za podporu a v neposlední řadě chci poděkovat všem účastníkům, to oni dělají ten turnaj tak dobrým.

Užili jsme si florbalový víkend plný zábavy v příjemné společnosti,“ hodnotil ředitel turnaje Jaroslav Bochníček.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Jan „Sahara“ Hedl a Blanka Šrumová v kutnohorském Blues CaféVýroční divadelní a filmové ceny předány!První „jarní“ procházky letošního roku odhalily další bezohledné plundrování přírodyObnovená tradice masopustu na Kaňku: Sedmý díl seriálu!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM