Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 20. března 2019
logo

Oprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny

Oprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 10.7.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Zhruba před týdnem byla v až nestandardně krátkém čase zakončena první etapa opravy (obnovy) fasády domu čp. 1 na Kaňku – někdejšího objektu radnice.

Zaměřena byla na omítky, stylová okna  a další vylepšení průčelí a části, patrné z ulice. Pastelové barvy příjemně oživují malé náměstíčko a dávají mu staronový půvab.

Další etapa má přijít na řadu v příštím roce  a zahrnuje část fasády z pohledu od dvora, kterou si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a ověřit si, že oprava je potřebná, dále výměnu dveří pošty, apod.

Repliku hlavních vstupních dveří již věnoval Jaroslav Vebr s manželkou, jež při té příležitosti Kaňkovákům i hostům odjinud zazpívala na malém komorním  koncertu.

FotogalerieOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM