Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 25. září 2018
logo

Oprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny

Oprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 10.7.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Zhruba před týdnem byla v až nestandardně krátkém čase zakončena první etapa opravy (obnovy) fasády domu čp. 1 na Kaňku – někdejšího objektu radnice.

Zaměřena byla na omítky, stylová okna  a další vylepšení průčelí a části, patrné z ulice. Pastelové barvy příjemně oživují malé náměstíčko a dávají mu staronový půvab.

Další etapa má přijít na řadu v příštím roce  a zahrnuje část fasády z pohledu od dvora, kterou si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a ověřit si, že oprava je potřebná, dále výměnu dveří pošty, apod.

Repliku hlavních vstupních dveří již věnoval Jaroslav Vebr s manželkou, jež při té příležitosti Kaňkovákům i hostům odjinud zazpívala na malém komorním  koncertu.

FotogalerieOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými oknyOprýskaná část fasády domu na kutnohorském předměstí Kaňk mizí spolu s nestylovými okny
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM