Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 8. dubna 2020
logo

Obrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupaliště

Obrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupaliště
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 18.8.2016 v 7:00, Aktualizováno: 15.8.2016 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Čilý stavební ruch panuje v areálu Klimeška v Kutné Hoře, kde byla v polovině července zahájena první etapa výstavby tolik očekávané sportovní haly.

V současné době pokračuje souběžně s přeložkami inženýrských sítí i vrtání pilot, které budou zajišťovat statiku stavby. “Celkem tu bude 66 pilot, nejhlubší 14,5 metrů,“ uvedl Jakub Čapek, stavbyvedoucí firmy PKS Žďár nad Sázavou s tím, že práce pokračují podle stanoveného harmonogramu.

V průběhu prací se vyskytl problém, kdy se při zakládání stavby, vrtání pilotů, musí vrtné soupravy poprat se zasypaným betonovým dnem bazénu původního koupaliště. První etapa výstavby si vyžádá investici 56 milionů korun, z toho 15 milionů činí dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, 12 milionů ze Stč. kraje.

FotogalerieObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupalištěObrazem: Při budování základů sportovní haly se stavbaři musí vyrovnávat s pozůstatky původního koupaliště
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM