Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 26. února 2020
logo

Obrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechu

Obrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechu
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 8.3.2017 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

PRÁCE SI VYŽÁDAJÍ INVESTICI KOLEM 18 MILIONŮ KORUN, VÝMĚNU OKEN DOPROVÁZÍ OMEZENÍ PROVOZU AMBULANCÍ

Řadu let očekávaná výměna již nevyhovujících, někde i nefunkčních oken a zateplení fasády polikliniky v areálu kutnohorské nemocnice byla zahájena. Výměnu 677 oken, která byla rozdělena do tří etap podle jednotlivých pavilonů a pater, doprovází krátkodobé omezení provozu ambulancí.

„Práce byly zahájeny v pavilonu E, tedy v části, kde sídlí oční, kožní, interní a plicní ambulance. Po dobu výměny oken byly ordinace dočasně přesunuty do jiných prostor, nebo na týden uzavřeny. Informace pacienti naleznou na vstupních dveřích ve vestibulu polikliniky, k dispozici budou i na webových stránkách nemocnice,“ uvedla Lenka Svobodová, vedoucí technického oddělení kutnohorské nemocnice s tím, že oprava střechy a pláště budovy bude prováděna za provozu. „První etapa výměny oken je téměř před dokončením. Bylo zahájeno zateplování fasády a střechy, což bude trvat přibližně měsíc. Potom budeme pokračovat obdobně v další části polikliniky,“ konstatoval Martin Píša, stavbyvedoucí firmy OMLUX spol. s r.o. Ostrava – Lhotka, která vyhrála výběrové řízení na dodavatele prací.

„Zateplení, výměna oken a oprava střechy polikliniky si vyžádá celkovou investici více než 18 milionů korun. Realizace uvedeného díla je umožněna díky přidělení dotace Středočeského kraje. Termín dokončení prací je červen 2017,“ dodala Lenka Svobodová.

FotogalerieObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechuObrazem: Poliklinika v areálu kutnohorské nemocnice se dočkala, bude mít nová okna, zateplenou fasádu i střechu
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM